دانلود نرم افزار Maxidix Password Angel v14.11.5 Build 1050 – Win

Maxidix Password Angel یک راه حل ظریف برای یک مشکل ذخیره سازی، ساختار، و حفاظت از اطلاعات حساس است. آیا دشوار است به یاد داشته باشید 100 جفت ورود / رمز عبور؟ ما هم همینطور. در اینجا دلایل محبوب ترین برای نشت داده های محرمانه هستند: استفاده از یک رمز عبور تنها برای چندین سرویس. یک رمز عبور ضعیف برای نیروی بی رحم. ذخیره اطلاعات در فرم باز. مدیر رمز عبور ما مشکلات فوق را با راه حل آسان و موثر حل می کند.علاقه مندان به مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی به خوبی نرم افزار Maxidix Password Angel  را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Maxidix سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی هستید نرم افزار Maxidix Password Angel  یکی دیگر از محصولات Maxidix  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی بر آورده سازید. نرم افزار Maxidix Password Angel  با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Maxidix Password Angel  تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Password Angel center

ویژگی های نرم افزار Maxidix Password Angel  :– سادگی کار با نرم افزار– رمزگذاری فوق العاده امن (AES 256 بیتی) پایگاه داده– سازماندهی کلمه های عبور در یک ساختار سلسله مراتبی– تعیین تاریخ انقضا برای پسورد داده های مهم– حفظ امنیت داده های مهم و حیاتی– حل مشکل و دردسر به خاطر سپاری پسورد های مختلف-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی– نرم افزار کاربردی مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی-انجام مدیریت پسوردهای وای فای و شخصی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Maxidix Password Angel   : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Maxidixنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پسوردهای وای فای و شخصینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Maxidix Password Angel

Maxidix Password Angel v14.11.5 Build 1050

Password Angel is an elegant solution to a problem of storage, structuring, and protection of sensitive data. Do you find it difficult to remember a hundred pairs of login/password? We do, too. Here are the most popular reasons for the leak of confidential data: using a single password for several services. a weak password for brute-force. storage of information in the open form. Our password manager solves the above mentioned problems in an easy and effective way.

لینک دانلود