تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker v5.0.0.546 – Win

علاقه مندان به تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان به خوبی نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. اکنون می توانید عملیات امنیتی را غنی کنید و راه حل های امنیتی را به یک تیم موثر متصل کنید. لایه ارتباطی McAfee Data Exchange Layer (DXL) متصل و بهینه سازی اقدامات امنیتی را در محصولات چندین فروشنده و همچنین راه حل های مبتنی بر منبع و توسعه یافته داخلی می سازد. شرکت ها دسترسی به اطلاعات ایمن، در زمان واقعی را به دست می گیرند و ارتباطات فوری با محصولات دیگر را نیز در بر می گیرد. یکپارچه سازی جدید با پیکربندی سیسکو pxGrid، دسترسی شما به پایان می رسد با خدمات هویت بهتر و کاهش تهدید خودکار. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون McAfee سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان هستید نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker یکی دیگر از محصولات McAfee  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان بر آورده سازید. نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان همراهی خواهد کرد. نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App McAfee Data Exchange Layer Broker center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker :– سادگی کار با نرم افزار– راه‌کار جامع امنیتی مک‌آفی برای تبادل بین شرکت و Vendor– پیاده‌سازی لایه تبادل داده یا DXL به صورت کاملاً کنترل شده– مرور ریز ترافیک‌ها و بررسی هویت صادرکنندگان– مسدودسازی هویت‌های مشکوک و ناشناس– ارائه یک Access Control قوی برای تبادل با Vendor ها– مناسب سازمان‌هایی که با Vendor های زیاد سر و کار دارند-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان– نرم افزار کاربردی تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان-انجام تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریان با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Data Exchange Layer Broker  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار تامین امنیت سیستم تبادل اطلاعات مشتریاننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Data Exchange Layer Broker

McAfee Data Exchange Layer Broker v5.0.0.546

Now you can enrich security operations and connect security solutions into an effective team. The McAfee Data Exchange Layer (DXL) communication fabric connects and optimizes security actions across multiple vendor products, as well as internally developed and open source solutions. Enterprises gain secure, real-time access to new data and lightweight, instant interactions with other products. New integration with Cisco pxGrid extends your reach end-to-end with better identity services and automated threat mitigation.

لینک دانلود