تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring v5.2.4.20210 – Win

شرکت McAfee سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مقابله با تهدیدات اطلاعاتی است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون McAfee سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی هستید نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring یکی دیگر از محصولات McAfee  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی بر آورده سازید. نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی همراهی خواهد کرد. مدیریت آسیب پذیری McAfee برای پایگاه داده به طور خودکار پایگاه های داده ها را در شبکه شما کشف می کند، تعیین می کند که آیا آخرین تکه ها اعمال شده اند و یا نقاط ضعف رایج را آزمایش کرده اند. این برنامه شناسایی گذرواژههای ضعیف، حسابهای پیشفرض و دیگر تهدیدات رایج و انجام بیش از 4،700 کنترل آسیب پذیری در برابر سیستمهای پایگاه داده پیشرو، از جمله اوراکل، SQL Server، DB2 و MySQL. همچنین برنامه گزارش های مشاهده برای PCI DSS و دیگر مقررات، و نیز گزارش های خاص برای سهامداران مانند مدیران پایگاه داده (DBA)، توسعه دهندگان، و کاربران InfoSec به راحتی شما از مزایای این نرم افزار است. نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App McAfee Vulnerability Manager for Databases center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring :– سادگی کار با نرم افزار– – پیاده‌سازی بر پایه ePolicy Orchestrator یا کنسول مدیریتی واحد– ساختار منسجم با نرم افزارهای مک‌آفی و مصرف پایین منابع– تأمین امنیت اولیه و ثانویه برای بانک‌های اطلاعاتی مهم– یکپارچه شده با کنسول ePO و سایر نرم افزارهای امنیتی شرکت-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی– نرم افزار کاربردی مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی-انجام مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Database Activity Monitoring  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار مشاهده و مانیتور عملکرد بانک اطلاعاتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Database Activity Monitoring

McAfee Database Activity Monitoring v5.2.4.20210

McAfee Database Activity Monitoring automatically discovers databases on your network, determines if the latest patches have been applied, and tests for common weaknesses. The app does Identify weak passwords, default accounts, and other common threats and Conduct more than 4,700 vulnerability checks against leading database systems, including Oracle, SQL Server, DB2, and MySQL. Also the app does the View reports for PCI DSS and other regulations, as well as specific reports for stakeholders such as database administrators (DBAs), developers, and InfoSec users for you easily.

لینک دانلود