تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator v5.10.0.2428 – Win

Orchestrator McAfee ePolicy (McAfee ePO) یک کنسول مدیریتی متمرکز را فراهم می کند که اثربخشی امنیتی شما را با دید و کنترل از دستگاه به ابر ساده تر می کند. شش کنسول جداگانه بصورت یک کنسول مجتمع هستند. مدیران امنیتی باید با یک پلتفرم مدیریت واقعا متمرکز برای کمک به اولویت بندی هشدارها آگاه می شوند. ابزارهای امنیتی باید با کنترل های هماهنگ شده، اطلاعات مشترک و کارهای خودکار کار کنند. پلت فرم باز اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن قابلیت های جدید و اطلاعات در حالی که فعال کردن ابزار و یا کنترل های مادری مانند مایکروسافت ویندوز مدافع به همکاری به عنوان چشم انداز تهدیدها را کنترل کنید. ابزارهای کنترل سنتر مک آفی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کنترل سنتر مک آفی افزوده می شود. نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator تمامی نیازهای شما را در امر کنترل سنتر مک آفی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل سنتر مک آفی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه کنترل سنتر مک آفی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App McAfee ePolicy Orchestrator center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator :– سادگی کار با نرم افزار– کنترل تمامی تجهیزات امنیتی در یک فضای ابری– هماهنگ‌سازی و یکپارچه کردن سیستم‌های امنیتی– مدیریت از طریق سامانه ابری و تعریف پاسخ‌های خودکار– مرور گزارشات در یک کنسول واحد متشکل از شش بخش– مدیریت ریسک بهتر به واسطه‌ی پنل امنیتی سامانه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کنترل سنتر مک آفی– نرم افزار کاربردی کنترل سنتر مک آفی-انجام کنترل سنتر مک آفی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee ePolicy Orchestrator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار کنترل سنتر مک آفینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee ePolicy Orchestrator

McAfee ePolicy Orchestrator v5.10.0.2428

McAfee ePolicy Orchestrator (McAfee ePO) provides a centralized management console that simplifies and accelerates your security effectiveness with visibility and control from device to cloud. Working six separate consoles is not the same as working an integrated console. Security admins should be inspired with a truly centralized management platform to help prioritize alerts. Throwing more tools at a problem causes chaos and siloed results. Security tools should work together with orchestrated controls, shared intelligence, and automated workflows. An open platform allows you to add new capabilities and intelligence while enabling tools or native controls such as Microsoft Windows Defender to collaborate as the threat landscape evolves.

لینک دانلود