تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager v9.2.7.22 – Win

پلت فرم امنیت شبکه McAfee یک سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) نسل بعدی است که تعریف جدیدی از نحوه سازماندهی تهدیدات پیشرفته را می دهد. در آزمایشات توسط آزمایشگاه های NSS، McAfee Network Security Platform اثبات شده است که در برابر همه تکنیک های گریز از آزمایش (2018) موثر است. گارتنر McAfee را به عنوان یک رهبر در میدان جادو گارتنر برای سیستم های تشخیص نفوذ و پیشگیری (IDPS) برای 11 سال در یک ردیف قرار داده است.  نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های پلتفرم امنیتی McAfee است که توسط گروه نرم افزاری McAfee طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه پلتفرم امنیتی McAfee به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های پلتفرم امنیتی McAfee کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه پلتفرم امنیتی McAfee برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. McAfee Network Security Platform Manager با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه پلتفرم امنیتی McAfee هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App McAfee Network Security Platform Manager centerr www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager :– سادگی کار با نرم افزار– تأمین امنیت سازمان‌ها با پایه IPS و مسدودسازی ترافیک مشکوک– مناسب برای شرکت‌های کوچک و بزرگ– اطلاع‌رسانی به مدیر سیستم در صورت مشاهده ترافیک مشکوک– قابلیت تنظیم خودکارسازی تصمیم‌گیری در مواقع حساس– سازگار با زیر ساخت‌های شبکه‌ای McAfee-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پلتفرم امنیتی McAfee– نرم افزار کاربردی پلتفرم امنیتی McAfee-انجام پلتفرم امنیتی McAfee با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Network Security Platform Manager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار پلتفرم امنیتی McAfeeنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Network Security Platform Manager

McAfee Network Security Platform Manager v9.2.7.22

McAfee Network Security Platform is a next-generation intrusion prevention system (IPS) that redefines how organizations block advanced threats. In testing by NSS Labs, McAfee Network Security Platform proved to be effective against all evasion techniques tested (2018). Gartner has positioned McAfee as a Leader in the Gartner Magic Quadrant for Intrusion Detection and Prevention Systems (IDPS) for the 11th year in a row.

لینک دانلود