تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite v1.0.0.180 – Win

McAfee Public Cloud Server Security Suite (PCS) حفاظت جامع، قابلیت دسترسی به پایان را به پایان می رساند و مدیریت امنیت متمرکز McAfee PCS محافظت از نرم افزارهای مخرب پیشرفته، سوء استفاده از راه دور و سرقت اطلاعات را فراهم می کند. با استفاده از McAfee PCS، موارد ویندوز و لینوکس با استفاده از آنتی ویروس، پیشگیری از نفوذ فایروال میزبان، کنترل برنامه، فهرست پویا سفید، نظارت کامل پرونده و مدیریت رمزگذاری حجم EBS محافظت می شود. PCS توانایی یکپارچه سازی سیاست ها و مدیریت پیکربندی ابر و سرورهای محلی را از یک کنسول فراهم می کند – صرفه جویی در وقت با گردش کار خودکار. تمام سیاست های امنیتی به طور مرکزی با استفاده از McAfee ePolicy Orchestrator (ePO) یک کنسول مرکزی متنوع با قابلیت گزارش گیری، هشدار و مدیریت یکپارچه مدیریت می شود. کنترل تغییر، تشخیص مستمر تغییرات سطح سیستم در مکان های توزیع شده و از راه دور را فراهم می کند. پیگیری و تأیید هر تغییری را در زمان واقعی در سرور انجام دهید، سیاست های تغییر را اعمال کنید و تغییرات غیر مجاز را به فایل های سیستمی حیاتی، دایرکتوری ها و تنظیمات متوقف کنید. McAfee در حال حاضر امنیت اینتل را متشکل از تخصص امنیتی McAfee با نوآوری، عملکرد و اعتماد اینتل. هنگامی که بحث از کنترل امنیتی فضاهای ابری به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه کنترل امنیتی فضاهای ابری است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به کنترل امنیتی فضاهای ابری به خوبی نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کنترل امنیتی فضاهای ابری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کنترل امنیتی فضاهای ابری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون McAfee سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کنترل امنیتی فضاهای ابری دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای کنترل امنیتی فضاهای ابری هستید نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite یکی دیگر از محصولات McAfee  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کنترل امنیتی فضاهای ابری بر آورده سازید. نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل امنیتی فضاهای ابری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کنترل امنیتی فضاهای ابری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App McAfee Public Cloud Server Security Suite center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه جدیدترین راه‌کارهای امنیتی مخصوص سرورهای عمومی– پیاده‌سازی بر پایه ePolicy Orchestrator یا کنسول مدیریتی واحد– ساختار منسجم با نرم افزارهای مک‌آفی و مصرف پایین منابع– تأمین امنیت اولیه و ثانویه برای سرورهای ابری با دسترسی بالا– یکپارچه شده با کنسول ePO و سایر نرم افزارهای امنیتی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کنترل امنیتی فضاهای ابری– نرم افزار کاربردی کنترل امنیتی فضاهای ابری-انجام کنترل امنیتی فضاهای ابری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Public Cloud Server Security Suite  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار کنترل امنیتی فضاهای ابرینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Public Cloud Server Security Suite

McAfee Public Cloud Server Security Suite v1.0.0.180

McAfee Public Cloud Server Security Suite (PCS) delivers comprehensive protection, end-to-end visibility, and centralized security management McAfee PCS provides protections from advanced malware, remote exploits and data theft. With McAfee PCS, Windows and Linux instances can be protected using Anti-Virus, Host Firewall Intrusion Prevention, Application Control, Dynamic Whitelisting, File Integrity Monitoring and Encryption Management of EBS volumes. PCS provides the ability to unify policy and configuration management of your cloud and on-premises servers from one console - saving time with automated workflows. All security policies are managed centrally using McAfee ePolicy Orchestrator (ePO) a versatile central console with powerful reporting, alerting and unified policy management. Change control provides continuous detection of system-level changes across distributed and remote locations. Track and validate every attempted change in real time on the server, enforce change policies, and block unauthorized changes to critical system files, directories, and configurations. McAfee is now Intel Security combining the security expertise of McAfee with the innovation, performance, and trust of Intel.

لینک دانلود