تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint v3.5 – Win

McAfee Security برای مایکروسافت شیرپوینت تضمین می کند که استقرار SharePoint شرکت شما نرم افزارهای مخرب را گسترش نمی دهد، محتوای نامناسب را ذخیره نمی کند و یا منجر به از دست دادن داده ها نمی شود. به عنوان اقدامات اساسی، برنامه جلوگیری از اسناد نامناسب و غیر مجاز از ذخیره در سرور SharePoint شما. اسکن و پاک کردن فایل ها در هنگام دانلود، اطمینان از اینکه شیرپوینت تبدیل به یک بردار برای ویروس ها نمی شود. لایه بحرانی حفاظت از آنتی ویروس و فیلتر محتویات را اضافه کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام مزایای تجاری مایکروسافت شیرپوینت بدون هیچ گونه خطر امنیتی مرتبط با آن به دست می آید. McAfee Security for Microsoft SharePoint یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت McAfee است که در رده نرم افزار های تامین امنیت در SharePoint قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه تامین امنیت در SharePoint است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های تامین امنیت در SharePoint امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تامین امنیت در SharePoint است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تامین امنیت در SharePoint همراهی خواهد کرد. نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تامین امنیت در SharePoint برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تامین امنیت در SharePoint و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App McAfee Security for Microsoft SharePoint center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint :– سادگی کار با نرم افزار– پیش‌گیری از پخش شدن فایل آلوده– مرور پیوسته و مداوم ترافیک انتقالی شبکه– کاهش هزینه‌های جاری و امنیتی– افزایش بهره‌وری در محیط‌های سازمانی– کاهش Downtime ناشی از حملات سایبری– سازگار با نسخه SharePoint 2007 و جدیدتر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تامین امنیت در SharePoint– نرم افزار کاربردی تامین امنیت در SharePoint-انجام تامین امنیت در SharePoint با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Security for Microsoft SharePoint  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار تامین امنیت در SharePointنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Security for Microsoft SharePoint

McAfee Security for Microsoft SharePoint v3.5

McAfee Security for Microsoft SharePoint ensures that your corporate SharePoint deployment does not spread malware, store inappropriate content, or lead to data loss. as the basic actions, the app Prevents inappropriate and unauthorized documents from being stored on your SharePoint server.  scans and cleans files during download, ensuring that SharePoint does not become a vector for infections. Add a critical layer of antivirus protection and content filtering to ensure you achieve all the business benefits of Microsoft SharePoint without any of the associated security hazards.

لینک دانلود