تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MecSoft VisualCAM (Includes VisualCAD) 2018 v7.0.372 + for SolidWorks – Win

به روز رسانی :

1397/01/23 نسخه جدید اضافه شد.

MecSoft VisualCAM نرم افزار MecSoft VisualCAM یک ابزار قدرتمند و بسیار کارآمد طراحی CAD می باشد که برای مدل سازی های سه بعدی به کار می رود. نرم افزار MecSoft VisualCAM علاوه بر دارا بودن همه ویژگی های یک برنامه CAM دارای ویژگی های CAD نیز می باشد که این امر باعث شده که این مجموعه کلیه فعالیت های لازم برای انجام طراحی و اجرای یک طرح را در خود جای دهد. نرم افزار VisualCAM برنامه ای برای دریافت کد جهت اجرا در ماشین های CNC می باشد که دارای ماژول های متنوع و مختلفی برای انواع عملیات های ماشین کاری می باشد. این نرم افزار هم مانند بسیاری از نرم افزارهای کد کم دارای این ویژگی می باشد که کاربر قادر است تا فایل ها و مدل های طراحی شده در سایر نرم افزارها را به این نرم افزار منتقل کند و روی آنها تغییرات ایجاد نماید یا برای ماشین کاری کد دریافت کند.

سایر مشخصات : از جمله ویژگی های قابل توجه MecSoft VisualCAM یکپارچگی آن می باشد. بدین معنی که با اعمال کوچک ترین تغییر روی مدل اصلی مسیر برش و ماشین کاری بلافاصله تغییر می کند و مطابق مدل جدید ایجاد می شود. علت این دارا بودن ویژگی های کامل نرم افزارهای CAD و CAM در یک نرم افزار می باشد. بنابراین همین امر سبب می شود تا علاوه بر افزایش سرعت فعالیت ها، هزینه های نهایی نیز کاهش یابند. به علاوه تنوع استراتژی های ماشین کاری که در MecSoft VisualCAM قرار داده شده است باعث می شود تا با دستی باز به ماشینکاری بپردازید و دقت و کیفیت محصولات را افزایش دهید.

MecSoft.VisualCAM.center

ویژگی های نرم افزار MecSoft VisualCAM :– صرفه جویی در وقت و هزینه ها– اعمال تغییرات در محیط CAD  و به روز رسانی آنی در محیط CAM– کاربری بسیار آسان نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه– استفاده از تمام قابلیت های محیط های CAD و CAM در یک نرم افزار

MecSoft VisualCAM

لینک دانلود