تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mem Reduct v3.3.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/29 نسخه جدید Mem Reduct v3.3.4 اضافه شد.

Mem Reduct با توجه به اجرای پشت سرهم تعداد بسیار بالای نرم افزار در سیستم ها، حافظه بسیار زیادی اشغال شده و مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از نرم افزاری که بتواند حافظه مورد استفاده را مدیریت کرده و آن را آزاد نماید، علاوه بر کاهش و آزاد سازی حافظه موجب تسریع در عملکرد سیستم و افزایش سرعت در انجام عملیات خواهد شد. نرم افزارmem Reduce نرم افزاری پرکاربرد و قدرتمند در زمینه مدیریت حافظه مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری می باشد.mem Reduce در محیطی بسیار جذاب و ساده تنها با یک کلیک برروی گزینه در دسترس کاربران در کمترین زمان تمام حافظه های پنهانی را آزاد خواهد کرد. mem Reduce با ویندوز های 7 و 8 بسیار سازگار بوده و هیچ گونه اختلالی در کارکرد سایر نرم افزارها ایجاد نکرده و با آن ها همگام می شود.

سایر مشخصات : نصب و اجرای برخی نرم افزارها حجم بسیار زیادی از حافظه در سیستم ها را اشغال می کنند که با غیر فعال نمودن و حذف این برنامه ها نیز مقداری حافظه درگیر در حافظه سیستم باقی خواهد ماند. نرم افزار mem Reduce با شناسایی دقیق حافظه های بسیاری که مورد استفاده قرار نگرفته اند و با پیشنهاد پاکسازی این حافظه ها به کاربر، سرعت سیستم را تا چندین برابر افزایش می دهد. حجم بسیار کم نرم افزار از ویژگی های منحصر به فرد این ابزار می باشد که مورد استقبال بخش عظیمی از کاربران قرار گرفته است. برای مشاهده قدرت این نرم افزار کافیست یکبار آن را بر روی ویندوز خود نصب کنید و تاثیر آن بر روی سرعت و کاهش حافظه سیستم را مشاهده نمایید.

Mem.Reduct.center

ویژگی های نرم افزار  :mem Reduce– محیط کاربری ساده و آسان– سازگاری با همه ویندوزها– سرعت و دقت بسیار بالا– آزاد سازی حافظه تا 25٪– افزایش سرعت و کارآیی سیستم

Mem Reduct

لینک دانلود