تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.3 x64 – Win

هنگامی که بحث از طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی به خوبی نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Mentor Graphics سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی هستید نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT یکی دیگر از محصولات Mentor Graphics  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی بر آورده سازید. نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Mentor Graphics FloTHERM XT center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی– نرم افزار کاربردی طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی-انجام طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Mentor Graphics FloTHERM XT  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Mentor Graphicsنوع نرم افزار :  ابزار طراحی و آنالیز حرارتی در مدارهای الکتریکینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Mentor Graphics FloTHERM XT

Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.3 x64

FloTHERM XT is a unique, award-winning thermal simulation solution that can be used during all stages of the electronics design process - from conceptual design to manufacturing - improving product quality, reliability and time-to-market.


Compress the Electronics Thermal Design Process
FloTHERM XT tightly couples the MCAD and EDA design flows and cuts design process times by factor of at least 2 when compared to traditional general-purpose simulation products. This enables designers and thermal specialists to quickly and efficiently arrive at an optimum solution.
New CAD-centric Approach to Thermal Engineering
A CAD-centric user interface, as well as geometry engine for complex and arbitrary shaped geometries, enables users to quickly become productive. FloTHERM XT offers CAD connectivity and advanced CAD modeling capabilities which considerably shorten the learning curve.
Fast, Accurate Model Creation
Full geometric and non-geometric SmartParts and library capabilities enable users to access a full set of the most popular components for fast and accurate model creation.
Parametric Studies for Optimized Designs
FloTHERM XT’s fully integrated environment for defining, solving and analyzing results using parametric variations of geometry, attributes (e.g. material, thermal) plus solution parameters significantly enhances the design optimization process.
Advanced EDA Interfacing
FloTHERM XT’s interoperability with PCB design flows reduces time-consuming data translation and costly errors. It provides an easy and intuitive direct interface to Mentor Xpedition® and its ODB++ interface supports Cadence, Zuken and Altium. Any board and component layout can be imported and easily modified for position, size, orientation, shape and modeling level prior to transfer to FloTHERM XT. That is why FloTHERM XT is the only solution on the market that allows engineers to work effortlessly with geometry created in the MDA or EDA world.

لینک دانلود