تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار HDL Designer Series v2018.2 Build 19 – Win

HDL Designer ترکیبی از توانایی های تجزیه و تحلیل عمیق، ویراستاران پیشرفته ایجاد و مدیریت کامل پروژه و جریان برای ارائه یک محیط طراحی HDL قدرتمند است که باعث افزایش بهره وری از مهندسین و تیم های مختلف (محلی یا از راه دور) می شود و یک فرآیند طراحی قابل تکرار و قابل پیش بینی را فراهم می کند. هنگامی که بحث از طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی به خوبی نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Mentor Graphics سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی هستید نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series یکی دیگر از محصولات Mentor Graphics  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی بر آورده سازید. نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Mentor Graphics HDL Designer center

ویژگی های نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series :– سادگی کار با نرم افزار-تسریع در استفاده مجدد RTL– قابلیت تعیین طیف وسیعی از Ruleset ها– دارای ابزار تعاملی ساخت و تجسم HDL– تهیه گزارشات مداوم به صورت خودکار– دارای سیستم آنالیز و رفع ایراد هوشمند-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی– نرم افزار کاربردی طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی-انجام طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Mentor Graphics HDL Designer Series  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Mentor Graphicsنوع نرم افزار :  ابزار طراحی HDL بدون نیاز به کدنویسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Mentor Graphics HDL Designer Series

Mentor Graphics HDL Designer Series v2018.2 Build 19 x64

HDL Designer combines deep analysis capabilities, advanced creation editors, and complete project and flow management, to deliver a powerful HDL design environment that increases the productivity of individual engineers and teams (local or remote) and enables a repeatable and predictable design process.
  • Here are some key features of "HDL Designer":

  • Manages complex ASIC or FPGA designs in VHDL, Verilog and SystemVerilog.

  • Accelerates RTL Reuse.

  • Extensive design checking rules and rulesets.

  • Interactive HDL visualization and creation tools.

  • Automatic documentation features and reporting.

  • Intelligent debug and analysis.

  • Concurrent design entry and checking.

لینک دانلود