تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Merrick MARS v2019.1 x64 – Win

مجموعه نرم افزاری Merck Advanced Remote Sensing (MARS®) یک نرم افزار جامع و متنوع ویندوز است که به منظور تجسم، مدیریت، پردازش و تجزیه و تحلیل داده های ابر نقطه ای LiDAR طراحی شده است. مجموعه نرم افزار MARS® برای سیستم عامل های 64 بیتی طراحی شده و قابلیت فیلتر کردن، ویرایش و مدیریت داده های قدرتمند LiDAR را فراهم می کند. برجسته سازی نسخه MARS® 2019 شامل اضافه کردن بخش کشویی در ماژول QC برای آزمایش پروژه داده ها برای انطباق با آخرین نسخه USGS Lidar Base نسخه 1.3 و همچنین شامل آخرین نسخه Blue Marble Geographic version 7.4 برای توابع تبدیل هماهنگ. علاقه مندان به  مصورسازی داده‌های ابر به خوبی نرم افزار Merrick MARS را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  مصورسازی داده‌های ابر است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  مصورسازی داده‌های ابر افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Merrick MARS سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  مصورسازی داده‌های ابر دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  مصورسازی داده‌های ابر هستید نرم افزار Merrick MARS یکی دیگر از محصولات Merrick MARS  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  مصورسازی داده‌های ابر بر آورده سازید. نرم افزار Merrick MARS با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  مصورسازی داده‌های ابر همراهی خواهد کرد. نرم افزار Merrick MARS تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  مصورسازی داده‌های ابر برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  مصورسازی داده‌های ابر و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_Merrick MARS center

ویژگی های نرم افزار Merrick MARS :– سادگی کار با نرم افزار– ظرفیت بارگیری اطلاعات نامحدود برای مجموعه داده‌های LiDAR– دارای دیتابیس‌های ابر نقاط تصاویر زمینی، هوایی و موبایلی– پشتیبانی از LiDAR، تصاویر (RGB ،CIR، حرارتی) و بردارهای GIS– تولید دسته‌ای مدل‌های سطح دیجیتال و خط تراز– دارای ماژول کنترل کیفیت اتوماتیک LiDAR– قابلیت پردازش داده‌های چند موضوعی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  مصورسازی داده‌های ابر– نرم افزار کاربردی  مصورسازی داده‌های ابر-انجام  مصورسازی داده‌های ابر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Merrick MARS  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Merrick MARSنوع نرم افزار :  ابزار  مصورسازی داده‌های ابرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Merrick MARS v2019.1 x64

The Merrick Advanced Remote Sensing (MARS®) software suite is a comprehensive, production-grade Windows application designed to visualize, manage, process and analyze LiDAR point cloud data. The MARS® software suite is designed for 64-bit Windows operating systems and provides powerful LiDAR filtering, editing, and data management functions.Highlights of the MARS® 2019 version include the addition of a drop-down section in the QC Module to test project data for compliance with the latest USGS Lidar Base Specification Version 1.3, as well as the inclusion of the latest Blue Marble Geographic version 7.4 datasource for coordinate conversion functions.

لینک دانلود