تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Metasequoia v4.7.0 – Win

Metasequoia نرم افزاری کاربردی برای طراحی است. طراحی مدل سه بعدی، به ویژه ایجاد شخصیت های انسان یا حیوانات، نیاز به دانش خاصی در این زمینه و مهمتر از همه مجموعه ای از ابزار مناسب برای این کار است. برای کسانی که برخی از تولیدات 3D را با استفاده از راه حل های مختلف نرم افزار تخصصی انجام می دهند و نیاز به کار بر روی آن ها بدون نیاز به نصب هر برنامه مجدد دارند، یک ابزار مانند Metasequoia می تواند انتخاب مناسب باشد. این برنامه موفق به ارائه یک مجموعه قوی از ویژگی های و آنها را از یک رابط واقعا دوستانه در دسترس است. چندین حالت برای کار Metasequoia، یعنی مبتدی، مدل سازی (رشته)، مدل سازی (آیکون) و نقشه برداری وجود دارد. هر یک از این سبک ها با دستورات آن برای ویرایش مدل بارگذاری شده، تنظیم روشنایی مناسب و موارد دیگر همراه است. انواع مختلفی از اشیا وجود دارد که می توانید در طراحی و همچنین برخی از ابزارهایی که برای اصلاح مدل مورد نظر شما طراحی شده اند را انتخاب کنید و وارد کنید. نرم افزار Metasequoia تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدل سازی سه بعدی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدل سازی سه بعدی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_App_Metasequoia center

ویژگی های نرم افزار Metasequoia :– سادگی کار با نرم افزار– نمایش منحصر به فرد از مدل ایجاد شده– امکان خروجی گرفتن از نرم افزار و نیز وارد کردن فایل در فرمت های STL, PLY, FBX, COLLADA(DAE)– shadow بلادرنگ– رندرینگ Ray tracing– دارای یک رابط کاربری آسان و دوست داشتنی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدل سازی سه بعدی– نرم افزار کاربردی مدل سازی سه بعدی-انجام مدل سازی سه بعدی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Metasequoia  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Metasequoiaنوع نرم افزار :  ابزار مدل سازی سه بعدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Metasequoia v4.7.0

Three-dimensional model design, especially the creation of human or animal-like characters, requires some knowledge in this area and, most importantly, a set of suitable tools for the job. For those who made some 3D creations using various specialized software solutions and need to work on them without having to install each program again, a utility like Metasequoia can be the right choice. This application manages to provide a strong set of features and make them available from a really friendly interface. There are several modes to operate Metasequoia, namely Beginner, Modeling (string), Modeling (icon) and Mapping. Each of these styles comes with its commands for editing the loaded model, setting the appropriate lighting and more. There is a wide variety of objects that you can select and insert in the design, as well as some tools that are meant for modifying the model you are working on.

لینک دانلود