تبلیغات
خریدی آسان و بصرفه

337-192

کمترین قیمت کالاهای دیجیتال با ضمانت اصالت و گارانتی اصلی

خرید کنید

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود نرم افزار Meteogram Pro Weather v1.10.23 برای اندروید

Meteogram Pro Weather این نرم افزار که در واقع ویجتی برای آب و هوا می باشد، جزئیات مربوط به شرایط آب و هوا را به صورتی زیبا و دقیق برای کاربر ارائه می کند. این قابلیت را به شما می دهد که تنها در یک نگاه تمام شرایط را ببینید و از شرایط بیرون از خانه به طور جامع و کامل آگاه شوید. این ویجت که بسیار گرافیکی و زیبا می باشد با نام meteogram شناخته می شود. این نرم افزار دارای بیش از 400 تنظیمات مختلف و متنوع می باشد که می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود آن را تنظیم کنید. به علاوه اینکه قادر خواهید بود نمودار مربوط به جز و مد دریا و یا ارتفاع امواج دریا را نمایش دهید. حتی می توانید برای موقعیت های مختلف خورشید و ماه در آسمان نمودارهای مربوطه را مشاهده کنید.

سایر مشخصات : از جمله ابزارهای مفید این ویجت آب و هوایی می توان به قابلیت تغییر اندازه ویجت به صورت دستی، قابلیت ذخیره کردن تنظیمات و اطلاعات در گوگل درایو، ویجت به صورت نقاشی و یا نمایش به صورت عریض، پشتیبانی از چرخش صفحه نمایش، نمایش اطلاعات در نوار هشدار و صفحه فقل تلفن، قابلیت انتخاب یک مکان مشخص و یا انتخاب خودکار مکان با توجه به موقعیت و حضور شما، انتخاب محل دریافت داده های مربوط به آب و هوا که سازمان های بسیار متنوعی می باشند و ده ها ویژگی که همگی در یک نرم افزار کم حجم گرد آمده اند. این نرم افزار دقیق و کارا محصولی از شرکت cloud3squared می باشد که توانسته موفقیت های بسیاری در زمینه هواشناسی کسب کند.

دانلود نرم افزار Meteogram Pro Weather

ویژگی های نرم افزار Meteogram Pro Weather :

– قابلیت نمایش دمای هوا

– نماد های آب و هوایی زیبا

– اطلاعات مربوط به بارش و زمان های مربوطه

– زمان های طلوع و غروب خورشید

– موقعیت کره ماه

– اعلام فشار هوا

– نمودارهای جزر و مد و ارتفاع امواج

 – دریافت اطلاعات از noaa.gov، metoffice.gov.uk، darksky.net، wunderground.com، worldweatheronline.com، openwearthermap.org، accuweather.com

 – توجه داشته باشید که اگر ویجت این نرم افزار به درستی نمایش داده نشد آن را روی لانچرهای دیگر مانند Nova Launcher امتحان کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

Meteogram Pro Weather

لینک دانلود