تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Metso Minerals BRUNO Process Simulation v4.1.0.8 – Win

شبیه سازی فرآیند BRUNO یک برنامه نرم افزاری شهودی برای شبیه سازی فرایند تولید جمع است و شامل تمام تجهیزات Metso مورد نیاز: فیدر، موج شکن و صفحه نمایش  است. کاربر وارد مواد اولیه مواد اولیه و ماشین آلات به روند و نرم افزار پیش بینی فرآیند انجام خواهد داد. به این ترتیب، مشتری می تواند بهترین روش برای هر یک از نیازهای خاص را تعیین کند. استفاده از نرم افزار های  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی هستید ،نرم افزار Metso Minerals BRUNO Process Simulation یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی است. ابزارهای  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Metso Minerals BRUNO Process Simulation با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App BRUNO Process Simulation center

ویژگی های نرم افزار Metso Minerals BRUNO Process Simulation :– سادگی کار با نرم افزار-پشتیبانی کامل از محصولات و تجهیزات شرکت Metso– شبیه بودن ماشین آلات درون نرم‌افزار با نمونه واقعی آن‌ها– پیش‌بینی فرآیند انجام کار با وارد کردن لیست مواد اولیه و ماشین آلات– پیش‌بینی بهترین و بهینه‌‌ترین روش برای هر نیاز خاص– شبیه‌سازی فرآیند خرد کردن و غربال‌گری در کمترین زمان– پیشنهاد دادن راهکار‌های مختلف برای کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی– نرم افزار کاربردی  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی-انجام  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Metso Minerals BRUNO Process Simulation  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Metso Mineralsنوع نرم افزار :  ابزار  شبیه‌سازی فرآیند کانی‌شناسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Metso Minerals BRUNO Process Simulation

Metso Minerals BRUNO Process Simulation v4.1.0.8

BRUNO Process Simulation is an intuitive software program for simulating the aggregate production process and it includes all the required Metso equipment: feeders, crushers and screens. The user enters basic feed material and machinery data into the process and the software predicts how the process will perform. This way, the customer can determine the most optimal process for each specific need.

لینک دانلود