تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit v1809 – Win

کیت ارزیابی و راه اندازی ویندوز (Windows ADK) دارای ابزارهایی است که شما نیاز دارید تصاویر ویندوز را برای استقرار در مقیاس بزرگ سفارشی کنید و کیفیت و عملکرد سیستم خود، اجزای اضافه شده آن و برنامه های در حال اجرا بر روی آن را آزمایش کنید. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت ویندوز 10 افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت ویندوز 10 دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت ویندوز 10 هستید نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت ویندوز 10 بر آورده سازید. نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت ویندوز 10 به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App Windows Assessment and Deployment Kit screen5 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت ویندوز 10– نرم افزار کاربردی مدیریت ویندوز 10-انجام مدیریت ویندوز 10 با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :    Deployment Kitنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت ویندوز 10نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit

Microsoft Windows 10 Assessment and Deployment Kit v1809

Windows Assessment and Deployment Kit (Windows ADK) has the tools you need to customize Windows images for large-scale deployment, and to test the quality and performance of your system, its added components, and the applications running on it.

لینک دانلود