تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mindroid v3.6 برای اندروید

Mindroid نرم افزار Mindroid یک نرم افزار شبیه ساز برای افرادی می باشد که در زمینه مدیتیشن فعالیت دارند و یا کسانی که قصد ایجاد آرامش در خود را دارند ساخته شده است. این نرم افزار با تحریک های شنوایی و بصری نیمکره های مغز باعث ایجاد حس آرامش و ریلکسیشن می شود. باید توجه داشته باشید که برای استفاده صحیح از این نرم افزار باید از هدفون استفاده کنید. Mindroid امواج صوتی خاصی تولید می کند که بخش های مختلف مغز را تحت تاثیر قرار می دهد. به علاوه درون برنامه راهنماهایی قرار داده شده که به توضیح دلیل هریک از بخش ها می پردازد. کاربرد های دیگر این نرم افزار در یوگا و برای خوابی بهتر و آرامتر توصیه می شود.

سایر مشخصات : شما می توانید برای تحریک بصری خود به کامل کردن لکه های قرمز ایجاد شده روی صفحه نمایش خود بپردازید. این برنامه با استفاده از حالت های خود شما را وادار به حفظ آرامش می کند. با ارسال سیگنال های خاص برای بخش های مختلف مغز و تحریک بصری که همه فعالیت ها به صورت کاملا عملی و اثبات شده طراحی شده اند در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نرم افزار که ایده ای کاملا متفاوت در اپلیکیشن ها ارائه کرده است محصولی از شرکت Urbandroid Team می باشد که اکنون به صورت کامل و رایگان در اختیار شماست.

دانلود نرم افزار Mindroid

ویژگی های نرم افزار Mindroid :– دارای رابط کاربری آسان و راحت– داری سطوح مختلف برای تمرین های متنوع– دارای کتابخانه آنلاین– قابلیت اتصال عینک های خارجی با اتصال USB– پشتیبانی از Google Cardboard– نرم افزار به صورت کامل می باشد!

Mindroid

لینک دانلود