تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Miro Media Player v6.0 – Win

Miro یک پخش کننده موسیقی، پخش کننده ویدئویی، مبدل و دانلود کننده ی منبع آزاد و رایگان است. این می تواند به گوشی های آندروید و قرص و دستگاه های دیگر همگام سازی کند. در برنامه از موسیقی آمازون و گوگل خریداری کنید. Miro یک جایگزین رایگان برای iTunes با انعطاف پذیری بیشتر است. این بسیار آسان است که از iTunes به Miro تغییر – بدون هیچ گونه کپی کردن. فقط میرو به پوشه های موسیقی و ویدیو خود اشاره کنید و آن فایل ها ظاهر خواهند شد. Miro به سادگی بهترین پخش کننده موسیقی و ویدئو برای گوشی های آندروید و قرص است. استفاده از نرم افزار های پخش کننده ی میدیاپلیر روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با پخش کننده ی میدیاپلیر سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه پخش کننده ی میدیاپلیر هستید ،نرم افزار Miro Media Player یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای پخش کننده ی میدیاپلیر جزو برترین نرم افزار ها در زمینه پخش کننده ی میدیاپلیر است. ابزارهای پخش کننده ی میدیاپلیر با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Miro Media Player با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر پخش کننده ی میدیاپلیر به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پخش کننده ی میدیاپلیر برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Miro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Miro Media Player :– سادگی کار با نرم افزار– امکان تبدیل فایل‌های تصویری به فرمت‌های مختلف– امکان دانلود فایل‌های تورنت با سرعت فوق‌العاده بالا– دانلود از وبگاه‌هایی نظیر Youtube, Dailymotion و غیره– همگام سازی با دستگاه‌های اندرویدی– امکان به اشتراک گذاری فایل‌های صوتی و تصویری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پخش کننده ی میدیاپلیر– نرم افزار کاربردی پخش کننده ی میدیاپلیر-انجام پخش کننده ی میدیاپلیر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Miro Media Player  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Miroنوع نرم افزار :  ابزار پخش کننده ی میدیاپلیرنوع فایل : فایل اجرایی یا ExeMiro Media Player

Miro Media Player v6.0

Miro is a free and open-source music player, video player, converter, and torrent downloader. It can sync to Android phones and tablets and other devices. Buy music and apps from Amazon and Google right in the app. Miro is a free alternative to iTunes with more flexibility.It's very easy to switch from iTunes to Miro -- without any copying. Just point Miro to your music and video folders and those files will appear. If you don't like Miro (impossible!), nothing's changed. You'd have to be crazy to use a music player that doesn't sync to your phone. Miro is simply the best music and video player for Android phones and tablets.

لینک دانلود