تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MITCalc v1.74 – Win

MITCalc مجموعه ای از محاسبات مهندسی، صنعتی و فنی برای کارهای روزمره شما است. این نرم افزار به طور دقیق و به سرعت شما را از طریق طراحی اجزاء، با یک راه حل یک فنی یا محاسبه نقطه مهندسی بدون نیاز به دانش تخصصی هدایت می کند. همچنین در مقایسه با بسیاری از مواد، مقایسه، و جداول تصمیم گیری، شامل یک سیستم برای مدیریت وظایف حل شده است. MITCalc یک سیستم باز است که در مایکروسافت اکسل طراحی شده است که می توانید بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی، تغییرات بیشتر یا افزونه های کاربری ایجاد کنید. شما مجبور نیستید MITCalc را یاد بگیرید زیرا قبلا می دانید که چگونه از آن استفاده کنید. رابط کاربری ساده و کاملا جامع با کمک پیچیده در خط و “متخصص یادداشت” سیستم اجازه خواهد داد که شما را تنها در چند دقیقه مولد است. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف  محاسبات مکانیکی و فنی و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور  محاسبات مکانیکی و فنی در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه  محاسبات مکانیکی و فنی برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  MITCalc یک نرم افزار در گروه  محاسبات مکانیکی و فنی است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار MITCalc به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد  محاسبات مکانیکی و فنی است. از ویژگی های مهم نرم افزار MITCalc می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir MITCalc center

ویژگی های نرم افزار MITCalc :– سادگی کار با نرم افزار– انجام محاسبات مهندسی در کمترین زمان– انجام محاسبات در طراحی و صحه‌گذاری آن‌ها– دارای کتابخانه‌ای وسیع از مواد اولیه– ارائه جدول‌ها و داده‌های کاربردی جهت تصمیم‌گیری صحیح– محاسبه آیرودینامیک وسیله نقلیه– طراحی اولیه اندازه‌ی دنده– قابلیت مقایسه طراحی‌های انجام شده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  محاسبات مکانیکی و فنی– نرم افزار کاربردی  محاسبات مکانیکی و فنی-انجام  محاسبات مکانیکی و فنی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار MITCalc  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   MITCalcنوع نرم افزار :  ابزار  محاسبات مکانیکی و فنینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

MITCalc

MITCalc v1.74

MITCalc is a set of engineering, industrial, and technical calculations for your day-to-day routines. It will reliably, precisely, and most of all quickly guide you through the design of components, the solution of a technical problem, or a calculation of an engineering point without any significant need for expert knowledge.You also have available many material, comparison, and decision tables, including a system for the administration of resolved tasks. MITCalc is an open system designed in Microsoft Excel to which you can make further modifications or user extensions without any programming skills. You don’t have to learn MITCalc because you already know how to use it. The straightforward and fully comprehensive user interface with complex on-line help and the “expert notes” system will allow you to be more productive in just a few minutes.

لینک دانلود