دانلود نرم افزار DJ حرفه ای ترکیب و میکس موزیک در مک MixVibes Cross DJ

آیا شما یک دی جی و یا یک آهنگساز هستید و می خواهید به میکس و ترکیب فایل های صوتی بپردازید ؟ آیا می خواهید تعداد زیادی موزیک را به هم بچسبانید و یک کالکشن حرفه ای در سبک های مختلف بسیازید ؟ در این زمینه نرم افزار MixVibes Cross DJ به کمک شما می آید و می توانید با استفاده از ابزار های آن یک پروژه ی متفاوت و پیشرفته را ایجاد کنید . این نرم افزار 15 سال پیش توسط Mixvibes طراحی و تولید شده است که توانسته است در این مدت طولانی محبوبیت بسیاری را در سراسر جهان پیدا کند . دو ابزار خوب برای پخش فیلم های ویژه ، کنترل فایل های صوتی و تصویری در همان زمان یا به طور جداگانه ، ورودی برای وب کم ، ویرایشگر متن و تصویر : نوشتن پیام و استفاده از تصاویر ، لینک و همگام سازی فایل های ویدئویی به هر آهنگ ، خروجی خارجی از پورت صفحه نمایش مک خود ( فقط برای نسخه های خریداری شده ) ، ضبط فایل های ویدیویی و صوتی ، ریمیکس آهنگ های خود و بسیاری دیگر از ویژگی های خوب نرم افزار MixVibes Cross DJ می باشد . نرم افزار MixVibes Cross DJ دارای 16 جلوه های صوتی می باشد که می توان به (Bifilter, Low-pass, Hi-Pass, Delay, Echo, Phaser, Flanger, Bliss, Brake, Roll, Reverb) اشاره کرد .

ویژگی های نرم افزار MixVibes Cross DJ :

– میکس و ترکیب فایل های صوتی به صورت پیشرفته و متفاوت

لینک و همگام سازی فایل های ویدئویی به هر آهنگ

– دارای 16 جلوه ی صوتی قدرتمند مانند (Bifilter, Low-pass, Hi-Pass, Delay, Echo, Phaser, Flanger, Bliss, Brake, Roll, Reverb)

دسترسی به موسیقی خود با ادغام آیتونز

– قابلیت ریمیکس آهنگ های خود

پشتیبانی از 80 MIDI controllers

سازگاری از راه دور با نسخه ی نصب شده در IOS

فرکانس رنگی شکل موج Legacy (Yellow / Red), Nexus (Blue) & Spectrum (Multi-color)

– پشتیبانی از زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی و ایتالیایی

نوار پیش نمایش ویدیو قابل اندازه بندی مجدد

کنترل کلید پویا و نمایش (نماد همساز یا کلاسیک)

– سازگار با فرمت های MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, OGG, AAC, Apple Lossless, WMA

– سازگار با نرم افزار Ableton

مشخصات نرم افزار MixVibes Cross DJ MacOSX :

نام نرم افزار : MixVibes Cross DJ MacOSX پلتفرم : Mac زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : MIXVIBES نوع نرم افزار : مالتی مدیا نوع فایل : Dmg

MixVibes Cross DJ MacOSX

لینک دانلود