تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه

mocha Pro نرم افزاری قدرتمند برای ساخت و طراحی جلوه های ویژه و انیمیشن می باشد که در دهه ی گذشته به عنوان نرم افزار مسیریابی و Tracking کاربر داشته است و اکنون به عنوان نرم افزاری جدا و دستیاری قدرتمند در عرصه ی جلوه های ویژه محسوب می شود . نرم افزار mocha Pro جدیدترین نسل جدید نرم افزارهای جلوه های ویژه می باشد که بوسیله ی آن می توان از به ساخت انیمیشن های حرفه ای پرداخت . نرم افزار mocha Pro شامل ویژگی های زیر میباشد :

–  Planar Tracking :

موتور دو و نیم بعدی Tracking موکا به طور دقیق ترجمه ها، معیارها، چرخش ها و پرسپکتیوها را دنبال می کند . به کمک این قابلیت mocha Pro می تواند بی نهایت لایه و اشیای بازتابی، تار و مسدود را کنترل کند.

– Advanced Roto Tools :

ابزارهای X-spline و Bezier برای هنرمندانی که می خواهند اشیای roto shape طراحی کنند، ساخته شده است . هنگامی که این نرم افزارها با ابزار planar tracking ارتباط بر قرار می کنند این امکان را به کاربر می دهند تا به طور گسترده ای به تدوین و ویرایش دست بزند . ابزارهای پیشرفته ویرایش لایه ها نرم افزار mocha را ایده آل ترین نرم افزار برای سیستم روتواسکوپ می کند.

– Object Removal & Clean Plating :

با کمک ابزار Remove Module برنامه mocha Pro می توانید به راحتی از شر اشیا و پیکسل های نا خواسته و اضافی خلاص شوید . این ابزار به صورت خودکار پیکسل ها و اشیای نا خواسته ی درون تصویر مانند سیم و کابل و بوم و … را شناسایی می کند و آنها را با استفاده از پیکسل های فریم دیگری جایگزین می کند . این ابزار از هدر رفتن وقت کاربر جلوگیری می کند.

– 3D Camera Solver :

3D Camera Solver به کاربر این امکان را می دهد تا به طور راحت دوربین را در محیط های سه بعدی حرکت دهد . ابزار 3D solver می تواند با برنامه های 3D tracking دیگر نیز هماهنگی ایجاد کند و از آنها برای بهبود بهتر تصویر کمک بگیرد . 

– Stabilize Module :

stabilize module می تواند حرکت دوربین را ثابت نگه دارد یا حرکات اشیای داخل تصویر را برای بهبود بخشید به جلوه های ویژه ساکن کند .

 

ویژگی های نرم افزار mocha Pro :

– پشتیبانی از دیگر نرم افزارهای طراحی و ساخت جلوه های ویژه مانند : dobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Avid,  Apple Final Cut Pro, Apple Motion, Autodesk Flame, Autodesk Smoke , HitFilm, Maya, Maxon Cinema 4D, Assimilate Scratch, Boris FX, Eyeon Fusion, The Foundry Nuke, Red Giant and Quantel و گرفتن خروجی برای آنها .

– مدیریت و سازماندهی حرفه ای رنگ ها

– حرکت کردن در محیط های 3D

– نرم افزار Tracking در تدوین و ساخت جلوه های ویژه 

– قابلیت لایه بندی کردن تصاویر و مدیریت حرفه ای لایه ها

– حذف اشیای ناخواسته از درون تصویر 

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار mocha Pro :

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه 

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود