تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه

mocha Pro نرم افزاری قدرتمند برای ساخت و طراحی جلوه های ویژه و انیمیشن می باشد که در دهه ی گذشته به عنوان نرم افزار مسیریابی و Tracking کاربر داشته است و اکنون به عنوان نرم افزاری جدا و دستیاری قدرتمند در عرصه ی جلوه های ویژه محسوب می شود . نرم افزار mocha Pro جدیدترین نسل جدید نرم افزارهای جلوه های ویژه می باشد که بوسیله ی آن می توان از به ساخت انیمیشن های حرفه ای پرداخت . نرم افزار mocha Pro شامل ویژگی های زیر میباشد :

–  Planar Tracking :

موتور دو و نیم بعدی Tracking موکا به طور دقیق ترجمه ها، معیارها، چرخش ها و پرسپکتیوها را دنبال می کند . به کمک این قابلیت mocha Pro می تواند بی نهایت لایه و اشیای بازتابی، تار و مسدود را کنترل کند.

– Advanced Roto Tools :

ابزارهای X-spline و Bezier برای هنرمندانی که می خواهند اشیای roto shape طراحی کنند، ساخته شده است . هنگامی که این نرم افزارها با ابزار planar tracking ارتباط بر قرار می کنند این امکان را به کاربر می دهند تا به طور گسترده ای به تدوین و ویرایش دست بزند . ابزارهای پیشرفته ویرایش لایه ها نرم افزار mocha را ایده آل ترین نرم افزار برای سیستم روتواسکوپ می کند.

– Object Removal & Clean Plating :

با کمک ابزار Remove Module برنامه mocha Pro می توانید به راحتی از شر اشیا و پیکسل های نا خواسته و اضافی خلاص شوید . این ابزار به صورت خودکار پیکسل ها و اشیای نا خواسته ی درون تصویر مانند سیم و کابل و بوم و … را شناسایی می کند و آنها را با استفاده از پیکسل های فریم دیگری جایگزین می کند . این ابزار از هدر رفتن وقت کاربر جلوگیری می کند.

– 3D Camera Solver :

3D Camera Solver به کاربر این امکان را می دهد تا به طور راحت دوربین را در محیط های سه بعدی حرکت دهد . ابزار 3D solver می تواند با برنامه های 3D tracking دیگر نیز هماهنگی ایجاد کند و از آنها برای بهبود بهتر تصویر کمک بگیرد . 

– Stabilize Module :

stabilize module می تواند حرکت دوربین را ثابت نگه دارد یا حرکات اشیای داخل تصویر را برای بهبود بخشید به جلوه های ویژه ساکن کند .

 

ویژگی های نرم افزار mocha Pro :

– پشتیبانی از دیگر نرم افزارهای طراحی و ساخت جلوه های ویژه مانند : dobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Avid,  Apple Final Cut Pro, Apple Motion, Autodesk Flame, Autodesk Smoke , HitFilm, Maya, Maxon Cinema 4D, Assimilate Scratch, Boris FX, Eyeon Fusion, The Foundry Nuke, Red Giant and Quantel و گرفتن خروجی برای آنها .

– مدیریت و سازماندهی حرفه ای رنگ ها

– حرکت کردن در محیط های 3D

– نرم افزار Tracking در تدوین و ساخت جلوه های ویژه 

– قابلیت لایه بندی کردن تصاویر و مدیریت حرفه ای لایه ها

– حذف اشیای ناخواسته از درون تصویر 

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار mocha Pro :

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه 

دانلود نرم افزار mocha Pro ساخت جلوه های ویژه با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود