تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Moody Photoshop Panel v1.1.2 – Win

Moody Photoshop Panel یک پانل برای فتوشاپ است که به کاربر اجازه می دهد یک رنگ کامل و حرفه ای را تنها با یک کلیک ارائه دهد. تکنولوژی آن اجازه می دهد تا آن را به هر نوع عکس سازگار، هر نوع عکاسی می تواند در مشکلات Moody قرار داده است. اگر یک عکس در زیر کمر قرار گرفته یا دارای بیش از حد نباشد، هیچ مشکلی وجود ندارد. Moody قبل از اعمال هر اثر، آن یک رنگ یا کنتراست است، به طور خودکار به رسمیت می شناسد که به آن بهترین ترکیب میان نور و خلق و خوی را می شناسد. عکس های خود را منحصر به فرد کنید! از حالا فقط یک کلیک برای خلق و خوی مناسب برای عکس های شما، اینکه آیا شما غمگین یا شاد هستید، مهم نیست! ما به اندازه کافی به ساعات صرف شده در کامپیوتر می گویند تا سعی کنیم مجدد یک اثر، به لطف صدها فیلتر پیشرفته Moody شما همیشه مفهوم مناسب برای عکس های خود را پیدا خواهید کرد … بدون زحمت! نرم افزار Moody Photoshop Panel با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر طراحی رنگ در فتوشاپ به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی رنگ در فتوشاپ برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir Moody Photoshop Panel center

ویژگی های نرم افزار Moody Photoshop Panel :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه منویی از تنظیمات مختلف– اعمال اثر فیلتر در اطراف ناحیه ی کلیک شده– فیلتر اضافه کردن رنگ های روشن به عکس برای زنده تر نمایش دادن آن– فیلتر هایی برای روشن کردن یا افزایش کنتراست و تیره تر کردن عکس– فیلترهای سیاه و سفید تیره و روشن– انتخاب رنگ غالب و اضافه کردن آن در مناطق آسیب دیده تصویر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی رنگ در فتوشاپ– نرم افزار کاربردی طراحی رنگ در فتوشاپ-انجام طراحی رنگ در فتوشاپ با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Moody Photoshop Panel  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Moody Photoshopنوع نرم افزار :  ابزار طراحی رنگ در فتوشاپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Moody Photoshop Panel

Moody Photoshop Panel v1.1.2

Moody Photoshop Panel is a panel for Adobe Photoshop that helps the user to give a perfect and professional color in just one click. Its technology allows it to adapt to any type of photos, any kind of photography can put in Moody difficulties. If you have a photo underexposed or overexposed no problem. Moody before applying any effect, it's a color or contrast, automatically recognizes the exposure giving it the best mix between light and mood. Make your photos unique! From now just one click to give the right mood to your photos, whether you are sad or happy, no matter! We say enough to the hours spent at the computer to try to recreate an effect, thanks to hundreds of Moody advanced filters you will always find the right concept for your photos … effortlessly!

لینک دانلود