دانلود نرم افزار MSC Adams 2020 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1398/02/23 نسخه 2020 اضافه شد.

MSC Adams

با قابلیت‌ های بسیار زیاد مهندسان را در تولید ، تست ، بررسی و بهینه‌ سازی طرح‌ های سیستم‌ های مکانیکی قبل از رسیدن به پیش ساخت فیزیکی یاری می‌ کند . MSC Adams 2017 رای تحلیل دینامیکی سیستم های متحرک ، چگونگی بارها و نیروها در سراسر سیستم های مکانیکی توزیع می باشد و همچنین یک ابزار قدرتمند مهندسی برای دینامیک سیستم‌ های چند جسمی به حساب می آید . Adams مخفف کلمات (Automated Dynamic Analysis of Mechanical Systems) می باشد که به تازگی نسخه ی 2017 آن توسط کمپانی قدرتمند MSC Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است .

نرم افزار MSC Adams

در رشته های شبیه سازی بسیار کاربرد دارد . این نرم افزار به شرکت ها برای بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده ، موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی و … بسیار کمک می کند و می تواند بسیاری از مشکلات شما را برطرف کنید . MSC Adams معروف ترین و گسترده ترین برنامه  Multibody دینامیک (MBD) می باشد و بهره وری مهندسی و کاهش هزینه های توسعه محصول با فعال اعتبار سنجی اولیه طراحی در سطح سیستم را بهبود می بخشد . مهندسان می توانند ارزیابی و مدیریت فعل و انفعالات پیچیده بین کارهایی از جمله حرکت ، سازه ، تحریک و کنترل برای بهینه سازی بهتر طراحی محصول برای عملکرد ، ایمنی و راحتی را انجام دهند که همراه با قابلیت های تجزیه و تحلیل گسترده همراه خواهد بود ، آدامز برای مشکلات در مقیاس بزرگ بهینه سازی شده و با استفاده از محیط های محاسبات با کارایی بالا مورد استفاده قرار میگیرد . ویژگی های جدید در این نسخه همچنین کاربران را قادر به ایجاد سیستم دقت بالاتری در مدل های خودرو می کند . نرم افزار MSC Adams با قابلیت‌ های بسیار زیاد خود ، مهندسان را در تولید ، تست ، بررسی و بهینه‌ سازی طرح‌ های سیستم‌ های مکانیکی قبل از رسیدن به پیش ساخت فیزیکی کمک می‌کند . بررسی کنترل ارتعاش سیستم‌ ها و امکان انجام تست‌ ها برای قطعات قابل انعطاف از ویژگی‌ های این نرم‌ افزار می‌ باشد . ماژول های اختیاری ADAMS به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند به ادغام قطعات مکانیک ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، الکترونیک ، و سیستم های کنترل فن آوری برای ساخت و تست نمونه های اولیه مجازی بپردازند
نام: MSC Adams
شرکت سازنده: MSC Adams
ورژن: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSC Adams 2020 x64

Product manufacturers often struggle to understand true system performance until very late in the design process. Mechanical, electrical, and other subsystems are validated against their specific requirements within the systems engineering process, but full-system testing and validation comes late, leading to rework and design changes that are riskier and more costly than those made early on.

لینک دانلود