تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MSC Apex Iberian Lynx X64 – Win

استفاده از نرم افزارهای رده شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد ظهور نرم افزاری تازه در این زمینه هستیم. گستردگی استفاده از این نرم افزار ها به حدی رسیده است که امروزه تعداد زیادی شرکت ها سعی در ارائه نرم افزاری کامل و جامع دارند. MSC Apex Iberian نرم افزار قدرتمندی برای شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی است و از جمله پر مخاطبین نرم افزار های رده شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی می باشد. MSC Apex Structures یک رابط کاربری را برای تعریف سناریو و نتایج پس پردازش، و نیز روش های حل یکپارچه بسته می کند. این راه حل منحصر به فرد است که در آن تکنولوژی های محاسباتی و مجتمع را با یک چارچوب تولیدی ترکیب می کند که تجزیه و تحلیل تعاملی و افزایشی را امکان پذیر می سازد. ادغام رابط کاربری با روش های حل کننده به کاربر توانایی منحصر به فرد را برای تعاملی و به طور پیوسته اعتبار می دهد که مدل های FEM آماده هستند. در تقاضای کاربر، یک سری از چک های حل می تواند در برابر قطعات و مجموعه های مختلف اجرا شود و تشخیص مدل در پانل آمادگی تجزیه و تحلیل گزارش شده است. این اعتبار افزایشی، رد رادیکال از زمان بسیار سنتی رویکرد است که پیش پردازنده و پردازنده و پردازنده جدا از هم هستند. علاوه بر این، با قطعات و مجموعه های محاسباتی، MSC Apex Structures یک راه حل مبتنی بر بخش واقعی است، که در آن هر بخش ارائه رفتار (Stiffness، mass، and amp) می تواند قبل از محاسبه و ذخیره شده به صورت مستقل باشد. این رویکرد به ویژه هنگامی که با چارچوب مولد MSC Apex ترکیب می شود، به طور خاص کارآیی دارد، زیرا اجرای حل کننده، فقط بازنمودهای رفتاری را برای قطعاتی که از زمان آخرین اجرای حلقوی تغییر کرده است، مجددا محاسبه می کنند. ما این حل اضافی را می نامیم. این معماری حل کننده جدید به ویژه در زمینه مطالعات تجاری کارآمد است. شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی یک سری برنامه های کامپیوتری هستند که به کاربر برای انجام کارهای مختلف در سیستم کمک میکند، MSC Apex Iberian از محصولات کمپانی MSC Apex و دارای تاییدیه طلایی نرم افزاری از شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار MSC Apex Iberian به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی است. از ویژگی های مهم نرم افزار MSC Apex Iberian می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک معتبر دانلود کنید.

www.download.ir MSC Apex Iberian Lynx center

ویژگی های نرم افزار MSC Apex Iberian :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه‌ی راه حل‌های بهینه در مدل‌سازی و شبیه‌سازی مهندسی– بررسی پاسخ قسمت‌های طراحی شده به پارامترهای ورودی– بررسی مستقیم نتایج آنالیز– ارزیابی عملکرد طراحی محصولات تجاری– به اشتراک‌گذاری مدل‌های طراحی شده– به کارگیری روش‌های بررسی جامعیت طرح– سازگاری قسمت‌های مختلف مدل شبیه‌سازی با سایر نرم افزارها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی– نرم افزار کاربردی شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی-انجام شبیه‌سازی مدل‌های مهندسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار MSC Apex Iberian  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   MSC Apexنوع نرم افزار :  ابزار شبیه‌سازی مدل‌های مهندسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

MSC Apex Iberian Lynx X64

MSC Apex Structures packages a user interface for scenario definition and results postprocessing, as well as integrated solver methods. This solution is unique in that it combines computational parts and assemblies technology with a generative framework, which enables interactive and incremental analysis. The integration of the user interface with solver methods gives the user a unique ability to interactively and incrementally validate that FEM models are solver ready. At the user’s demand, a series of solver checks can be run against individual parts and assemblies and the model diagnostics are reported in the Analysis Readiness panel. This Incremental Validation is a radical departure from the very time consuming traditional approach where pre/post processor and solver are separate. In addition, with Computational Parts and Assemblies, MSC Apex Structures is a true partsbased solution, where each part behavioral representation (Stiffness, mass, and damping) can be pre-computed and stored independently. This approach is especially efficient when combined with the MSC Apex generative framework, as the solver execution will only re-compute behavioral representations for parts that have changed since the last solver execution. We call this Incremental Solving. This new solver architecture is especially efficient in the context of trade studies.

لینک دانلود