دانلود نرم افزار Music Collector Pro v19.0.5 – Win

علاقه مندان به موسیقی همیشه مجموعه ای بزرگ از دیسک ها هستند، اما امروزه، ترجیح دادن تمام آهنگ ها بر روی کامپیوتر، به جای CD هایی که در سراسر خانه قرار دارند، عملی تر است. Collectorz.com Music Collector یک برنامه خوب است که برای کمک به سازماندهی تمام موسیقی موردنظر شما طراحی شده است. برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است که باید همه کاربران آن را آسان سازند. این برنامه می تواند سی دی ها را به سادگی با وارد کردن آنها در درایو سی دی رام ذخیره کند. همچنین می توانید بارکد را اسکن کرده یا نام یک هنرمند و عنوان یک دیسک را برای دانلود تمام داده ها از اینترنت از جمله نام هنرمند، عنوان، سال یا نسخه، برچسب، عنوان آهنگ و تصویر پوشش، بارگیری کنید. ابزارهای مجموعه موسیقی ساز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مجموعه موسیقی ساز افزوده می شود. نرم افزار Music Collector تمامی نیازهای شما را در امر مجموعه موسیقی ساز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Music Collector می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مجموعه موسیقی ساز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مجموعه موسیقی ساز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Music Collector را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Music Collector Pro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Music Collector :– سادگی کار با نرم افزار– مرتب کردن و دادن نظم به– فراهم نمودن ساعت های خوش و سرگرم کننده برای کاربر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مجموعه موسیقی ساز– نرم افزار کاربردی مجموعه موسیقی ساز-انجام مجموعه موسیقی ساز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Music Collector  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Music Collectorنوع نرم افزار :  ابزار مجموعه موسیقی سازنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Music Collector

Music Collector Pro v19.0.5

Music enthusiasts always have large collections of discs, but nowadays, it is more practical to have all the songs stored on the computer, rather than on CDs strewn all over the house. Collectorz.com Music Collector is a nice app that was designed to help you organize all the music you possess. The program has a clean interface that should be easy to figure out by all users. The app can catalog the CDs by simply inserting them in the CD-ROM drive. Alternatively, you can scan the barcode or type the name of an artist and title of a disc to download all data from the Internet, including the artist name, title, year or release, label, track titles and the cover image.

لینک دانلود