تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mytoolsoft Photo Resizer v2.7.5 – win

Mytoolsoft Photo Resizer، این نرم افزار ابزاری برای تغییر اندازه تصاویر است که برای تغییر اندازه چندین عکس و تبدیل فرمت در حالت دسته ای طراحی شده است. عملیات آسان سه مرحله ای برای تکمیل تصاویر به شما کمک می کند که عکس های خود را تغییر دهید تا تصاویر کوچکی را ایجاد نمایید. با استفاده از این تصاویر می توانید به دوستانتان خود ایمیل بزنید و آنها را در وب سایت های اشتراک گذاری عکس آپلود کنید و یا آنها را در وب سایت هایی که خدمات چاپ عکس را ارائه می دهند آپلود کنید. به همین سرعت و به همین راحتی. پشتیبانی از فرمت های تصویری چندگانه: bmp، jpg، jpeg، gif، png از ویژگی های مهم این نرم افزار است. همچنین شما با تغییر اندازه تصاویر خود به اندازه دلخواه می توانید از آنها برای بسیاری از اهداف استفاده نموده و از دردسرهای استفاده از نرم افزارهای پیچیده جهت تغییر اندازه تصاویر راحت شوید.

Mytoolsoft.Photo.Resizer.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Mytoolsoft Photo Resizer v2.7.5:

تغییر اندازه تصاویر به اندازه دلخواهشتیبانی از فرمت های تصویری چندگانه: bmp، jpg، jpeg، gif، pngتبدیل فرمت و تنظیم کیفیت تصویر خروجی

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Mytoolsoft Photo Resizer v2.7.5:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : ویرایش تصاویرنوع فایل : EXE

Mytoolsoft Photo Resizer v2.7.5 - win

Mytoolsoft Photo Resizer is a resize-image software which was created to resize multiple photos and convert format in batch mode. Easy three-step operation to complete. Mytoolsoft Photo Resizer will help you resize your photos to create thumbnails, email to friends, upload to photo sharing websites or upload to websites that provide photo printing services. quickly and easily.

لینک دانلود