تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mytoolsoft Watermark Software v5.0.8 – win

Mytoolsoft Watermark Software، این نرم افزار یک نرم افزار مدرن برای استفاده از Watermarkها و درج کردن آنها بر روی تصاوی است که برای کمک به شما در اضافه کردن واتر مارک بر روی چندین عکس به یکباره طراخی شده است. برای استفاده از این نرم افزار فقط کافی است عملیات آسان سه مرحله ای را برای تکمیل پشتیبانی از متن ها و درج علامت ها بر روی آنان انجام دهید. این نرم افزار همچنین با پشتیبانی از فرمت های تصویری چندگانه: BMP، JPG، JPEG، GIF، PNG می تواند انواع تصاویر شما را آپلود نموده و به درج واترمارک بر روی آنان بپردازد. با استفاده از این نرم افزار می توانید علامت های واتر مارک خودتان را در قالب متن یا تصویر علامت یا هر دو بر روی تصاویر خود قرار دهید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید برچسب های ویژه مانند کپی رایت، علامت تجاری، ثبت نام را بر روی عکس های خود وارد کنید.

 

Mytoolsoft.Watermark.Software.center1 عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Mytoolsoft Watermark Software v5.0.8:

برچسب های ویژه مانند کپی رایت، علامت تجاری، ثبت نام را وارد کنیدپشتیبانی از فرمت های تصویری چندگانه: BMP، JPG، JPEG، GIF، PNGقابلیت تغییر اندازه عکس ها

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Mytoolsoft Watermark Software v5.0.8:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : ویرایش عکسنوع فایل : EXE

Mytoolsoft Watermark Software v5.0.8 - win

Mytoolsoft Watermark Software is an easy-to-use watermark software which was created to help you add watermarks to multiple photos at once. Easy three-step operation to complete. Support text watermark and image watermark. Freedom of watermark location and styles. Protect your photos without unauthorized distribution.

لینک دانلود