تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Navicat for MariaDB v15.0.22

به روز رسانی :

1399/11/05 نسخه Navicat for MariaDB v15.0.22 اضافه شد.

Navicat for MariaDB

یک نرم افزار قوی و کاربردی از محصولات شرکت Navicat است که در رده نرم افزار های ویرایش و مدیریت MariaDB قرار دارد . این نرم افزار برای MariaDB یک محیط محلی برای مدیریت پایگاه داده MariaDB فراهم می کند. اتصال به سرور های MariaDB محلی / از راه دور و سازگار با RDS آمازون. این برنامه پشتیبانی از بسیاری از ویژگی های اضافی مانند موتور ذخیره سازی جدید، میکرو ثانیه، ستون مجازی و بیشتر  با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه ویرایش و مدیریت MariaDB است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ویرایش و مدیریت MariaDB امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Navicat for MariaDB را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ویرایش و مدیریت MariaDB است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است.

نرم افزار Navicat for MariaDB با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایش و مدیریت MariaDB همراهی خواهد کرد.  این نرم افزار تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایش و مدیریت MariaDB برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ویرایش و مدیریت MariaDB و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

  • ویژگی های نرم افزار Navicat for MariaDB

خروجی گرفتن دیتا از جدول ها، view ها و یا نتایج کوئری ها در فرمت هایی مانند Excel, Access, CSV و غیرهافزودن، ویرایش و یا حذف رکورد هاارائه Visual SQL Builder برای اطمینان از بکارگیری صحیح دستورات و بررسی سینتکسبکاپ گیری و بازگردانی به صورت لوکال به منظور اطمینان در عدم از دست رفتن دیتا هنگام کاراتصال مطمئن از طریق SSH Tunneling و SSLهمگام سازی تنظیمات اتصالات، مدل ها، کوئری ها و گروه های مجازیمحیط بسیار قوییابزار بسیار قویی ویرایش و مدیریت MariaDBانجام ویرایش و مدیریت MariaDB با در کمترین زمان.

Overview of Navicat for MariaDB 15 Features

  • Seamless Data Migration
  • Diversified Manipulation Tool
  • Easy SQL Editing
  • Intelligent Database Designer
  • Increase your Productivity
  • Make Collaboration Easy
  • Advanced Secure Connection
نام: Navicat for MariaDB
حجم فایل: 43 و 36 مگابایت
شرکت سازنده: PremiumSoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v15.0.22
نسخه: 32 بیتی و 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir
فایل راهنما: دارد

Navicat for MariaDB v15.0.22

Connect to local/remote MariaDB servers and compatible with Amazon RDS. Navicat for MariaDB supports most of the additional features like new storage engines, microseconds, virtual columns, and more.Set up and deploy the comparisons in seconds, and get the detailed script to specify the changes you want to execute. Use Import Wizard to transfer data into a database from diverse formats, or from ODBC after setting up a data source connection.

لینک دانلود