تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Navicat for SQL Server V15.0.22

به روز رسانی :

1399/11/06 نسخه Navicat for SQL Server v15.0.22 اضافه شد.

Navicat for SQL Server

سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مدیریت پایگاه های SQL است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. Navicat برای SQL Server به شما یک رویکرد کاملا گرافیکی برای مدیریت پایگاه داده و توسعه می دهد. به سرعت و به آسانی ایجاد، ویرایش و حذف تمام اشیاء پایگاه داده، و یا اجرای پرس و جو و اسکریپت SQL. اتصال به هر محلی / از راه دور SQL سرور، و سازگار با پایگاه داده های ابر مانند آمازون RDS و SQL Azure. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت پایگاه های SQL امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Navicat for SQL Server را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت پایگاه های SQL است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پایگاه های SQL افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Navicat سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پایگاه های SQL دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت پایگاه های SQL هستید نرم افزار

 نویکت برای اس کیو ال

Navicat for SQL Server یکی دیگر از محصولات Navicat  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پایگاه های SQL بر آورده سازید. نرم افزار Navicat for SQL Server با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پایگاه های SQL همراهی خواهد کرد. نرم افزار Navicat for SQL Server تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پایگاه های SQL برای خود داشته باشید. این نرم افزار کاربردی به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت پایگاه های SQL و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.ویژگی های نرم افزار Navicat for SQL Server: سادگی کار با نرم افزار، انتقال داده ها، همزمان سازی دیتا و همگام سازی ساختار برای انتقال سریع دیتا با حداقل سربار، خروجی گرفتن دیتا از جدول ها، view ها و یا نتایج کوئری ها در فرمت هایی مانند Excel, Access, CSV ، افزودن، ویرایش و یا حذف رکورد ها، ارائه Visual SQL Builder برای اطمینان از بکارگیری صحیح دستورات و بررسی سینتکس، بکاپ گیری و بازگردانی به صورت لوکال به منظور اطمینان در عدم از دست رفتن دیتا هنگام کار، محیط بسیار قویی، ابزار بسیار قویی مدیریت پایگاه های SQL، نرم افزار کاربردی مدیریت پایگاه های SQL، انجام مدیریت پایگاه های SQL در کمترین زمان.

FEATURES:

  • Seamless Data Migration
  • Diversified Manipulation Tool
  • Easy SQL Editing
  • Intelligent Database Designer
  • Increase your Productivity
  • Make Collaboration Easy
  • Advanced Secure Connection
نام: Navicat for SQL Server
حجم فایل: 45 و 43 مگابایت
شرکت سازنده: Navicat
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v15.0.22
نسخه: 32 و 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Navicat for SQL Server v15.0.22

Navicat for SQL Server gives you a fully graphical approach to database management and development. Quickly and easily create, edit, and delete all database objects, or execute SQL queries and scripts. Connect to any local/remote SQL Server, and compatible with cloud databases like Amazon RDS and SQL Azure.

لینک دانلود