تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop v1.0.002 – Win

برای سالها، نوردهی توسط retouchers برای بسیاری از طراحان تنها گزینه بود، و به دلایل خوب استفاده شده است. بسیاری از اقدامات فتوشاپ دقیق، برای سال های مختلف طراحی شده اند و برای ایجاد ماسک درخشان طراحی شده اند و چندین مورد شامل “ذخیره سازی” ده ها ماسک در پانل کانال ها هستند که به صورت مورد نیاز می باشد. بعضی از کاربران در صورت نیاز، با استفاده از هر تعداد روش، یک ماسک درخشندگی ایجاد می کنند. صرف نظر از رویکرد ترجیح داده شده، ایجاد ماسک های درخشان به طور سنتی در بهترین حالت سخت گیرانه و خسته کننده است. نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی است که توسط گروه نرم افزاری NBP Lumizone طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. NBP Lumizone Plug-in for Photoshop با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir App NBP Lumizone Plug-in for Photoshop center

ویژگی های نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه 3 گزینه برای تولید ماسک های نورانی– ایجاد ماسک از نور کلی تصویر– ایجاد ماسک از کانال های R، G، یا B– ایجاد ماسک از saturation map کلی تصویر– انتخاب هر ترکیبی از 11رنج روشنایی برای هر ماسک– برگرداندن فوری محدوده انتخاب شده– تنظیم کنتراست ماسک در صورت نیاز-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی– نرم افزار کاربردی پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی-انجام پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NBP Lumizone Plug-in for Photoshop  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NBP Lumizoneنوع نرم افزار :  ابزار پلاگین فتوشاپ برای استفاده آسان از ماسک روشنایینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NBP Lumizone Plug-in for Photoshop

NBP Lumizone Plug-in for Photoshop v1.0.002

For years, luminosity masks in a retouching workflow have been utilized by countless retouchers and editors, and for good reason. Many elaborate Photoshop Actions have been scripted and sold for the purposes of luminosity mask creation over the years, several involving "storing" dozens of masks in the Channels palette, to be called on as needed. Some users opt to create a luminosity mask as needed, when needed, using any number of methods. Regardless of your preferred approach, the creation of luminosity masks has traditionally been clunky at best, and tedious no matter what.

لینک دانلود