تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ANSYS nCode DesignLife 2019 R2 Win/Linux

به روز رسانی :

1398/07/09نسخه 2019 R2 اضافه شد.

ANSYS nCode DesignLife ابزارهای ابزار تحلیل خستگی در انسیس امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ابزار تحلیل خستگی در انسیس افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون HBM nCode سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ابزار تحلیل خستگی در انسیس دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ابزار تحلیل خستگی در انسیس هستید نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  یکی دیگر از محصولات HBM nCode  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ابزار تحلیل خستگی در انسیس بر آورده سازید. شرکت HBM nCode مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ابزار تحلیل خستگی در انسیس همراهی خواهد کرد. نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ابزار تحلیل خستگی در انسیس برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه ابزار تحلیل خستگی در انسیس کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار nCode DesignLife for ANSYS  :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– پلاگینی ساده برای تجزیه و تحلیل خستگی با روش المان محدود– استفاده از نتایج حاصل از تست در نرم افزار های ANSYS ،Nastran ،Abaqus ،RADIOSS و …– امکان تجزیه و تحلیل مدل های حجیم و بزرگ– دارای طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل های خستگی مانند میزان فشار، عمر خستگی و …– قابلیت تنظیم و شخصی سازی برای کاربران خبره و متخصصین– قابلیت تست و همچنین مهندسی و آنالیز داده ها به صورت همزمان– امکان استاندارد سازی پردازش ها، نتایج و گزارش های تست ها و آنالیز ها-ابزار بسیار قویی ابزار تحلیل خستگی در انسیس– کاربردی در امر ابزار تحلیل خستگی در انسیس-انجام ابزار تحلیل خستگی در انسیس با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان
نام: ANSYS nCode DesignLife
شرکت سازنده: ANSYS
ورژن: 2019 R2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso - Tar
پلتفرم: ویندوز - لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

ANSYS nCode DesignLife 2019 R2 Win/Linux

ANSYS nCode DesignLife works with ANSYS Mechanical to reliably evaluate fatigue life. Using the results of finite element analysis (FEA) from ANSYS Mechanical, it calculates stresses and strains, then cumulates damage from repetitive loading to determine a product’s predicted life. You can quickly evaluate the effects of different materials and alternative geometries for new designs, and then optimize them for the product’s expected usage — long before the first prototype is built.

لینک دانلود