تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ThermalLabel SDK for .NET 6.0.3516.120 – Win

Neodynamic ThermalLabel یک کتابخانه تصویربرداری چشمگیر و آسان برای مشاهده، ویرایش، تبدیل، چاپ و ذخیره تصاویر و فایل های PDF در .NET، WPF و WEB است. معماری باز از کدک های تصویر اجازه می دهد تا رمزگشایی و رمزگذاری تصاویر به سادگی صورت بگیرد و دریافت ابرداده تصویر، استفاده از ویژگی های سطح پایین از فرمت فایل تصویری، ایجاد کدک های سفارشی است. SDK دارای کدک های داخلی است . شرکت Neodynamic سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های بارکدساز حرفه ایی است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های بارکدساز حرفه ایی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های بارکدساز حرفه ایی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بارکدساز حرفه ایی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Neodynamic سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه بارکدساز حرفه ایی دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای بارکدساز حرفه ایی هستید نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET یکی دیگر از محصولات Neodynamic  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بارکدساز حرفه ایی بر آورده سازید. نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه بارکدساز حرفه ایی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بارکدساز حرفه ایی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه بارکدساز حرفه ایی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App ThermalLabel SDK for .NET center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بارکدساز حرفه ایی– نرم افزار کاربردی بارکدساز حرفه ایی-انجام بارکدساز حرفه ایی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Neodynamicنوع نرم افزار :  ابزار بارکدساز حرفه ایینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET

Neodynamic ThermalLabel SDK for .NET 6.0.3516.120

the impressive and easy-to-use imaging library for viewing, editing, converting, printing and saving images and PDF files in .NET, WPF and WEB. Open architecture of image codecs allows to decode and encode images, get image metadata, use low level features of image file format, create custom codecs. SDK has built-in codecs.

لینک دانلود