دانلود نرم افزار NetBeans IDE v11.2 Win/Mac/Linux

به روز رسانی :

1398/09/14 نسخه v11.2 اضافه شد .

NetBeans IDE نام یک ابزار Open Source است که توسط Oracle ارایه شده و طیف وسیعی از زبان های برنامه نویسی را پشتیبانی می کند . کاربران با استفاده از نرم افزار NetBeans IDE می توانند به ساخت نرم افزار و برنامه های مورد نظر خود بپردازند . تمرکز اصلی در نرم افزار NetBeans IDE بر روی JAVA قرار داده شده در عین حال زبان های دیگری همچون C++, PHP Python , Groovy, Ruby و … نیز برای کد نویسی مناسب هستند .

نرم افزار NetBeans IDE از سه بخش اصلی تشکیل شده که شامل GUI design tool ، JavaScript editor و Profiler می باشد .

JavaScript editor یک ادیتور قدرتمند در زمینه کد های جاوا اسکریپت است که به برنامه نویسان کمک می کند تا بتوانند توسط هایپرلینک ها به AngularJS دسترسی پیدا کنند . در نسخه جدید کامل کننده لینک ها به خوبی کار می کند و دیباگر های AngularJS نیز در موتور Nashorn Script در JDK 8 به بالا پشتیبانی شده اند .

GUI design tool ابزار دیگریست که برای طراحی شمای کلی یک طرح به کار می رود و با استفاده از اینترفیس فدرتمند و هوشمند نتبینز و بانک آموزشی کاملی که در سایت اوراکل قرار داده شده به راحتی می توان به طرح مورد نظر خود دست یافت .

به کمک NetBeans Profiler می توان تمامی اشکالات برنامه را مانیتور کرد و یک گذارش کامل از قدرت توانایی کد های نوشته شده تهیه نمود و در اهداف برنامه نویسی تیمی در اختیار تیم برنامه نویسی قرار داد و بازدهی تیم را تا حد زیادی افزایش داد .

ویژگی های نرم افزار NetBeans IDE :

– IDE قدرتمند جهت کد نویسی به زبان های رایج

– پشتیبانی کامل از جاوا اسکریپت و AngularJS

– مجهز به ابزار Profiler برای تهیه گزارش های جامع

– پشتیبانی از Python

– قابلیت Drag And Drop

– امکان Sort فایل ها با پسوند های مختلف

– بهره گیری از امکان Tab Coding

نام: NetBeans IDE
شرکت سازنده: Apache
ورژن: v11.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe - dmg - sh
پلتفرم: ویندوز - مک - لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

NetBeans IDE v11.2 Win/Mac/Linux

NetBeans is an integrated development environment for Java. NetBeans allows applications to be developed from a set of modular software components called modules. NetBeans runs on Windows, macOS, Linux and Solaris.

لینک دانلود