دانلود نرم افزار NETGATE FortKnox Personal Firewall v21.0.100.0

NETGATE FortKnox Personal Firewall یک فایروال شخصی می باشد که به شما این اجازه را می دهد که سیستم خود را در برابر حمله هکرها، تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی و تهدیدهای اینترنتی محافظت کنید. این نرم افزار یک مرور کاملی از شبکه های ارتباطی وارده و خارجه را به شما می دهد. در حین نصب، این نرم افزار یک registration point ایجاد می کند که در هر مرتبه ای که سیستم بوت می شود، به طور خودکار شروع به فعالیت و حفاظت می کند. همچنین سرویسی به سیستم شما اضافه می کند که نرم افزار همیشه در پس زمینه فعالیت خود را ادامه می دهد. در این برنامه قابلیت توقف دستی نرم افزار در نظر گرفته شده است. این نرم افزار به کاربر این اجازه را می دهد که کنترل گسترده ای روی ارتباط نرم افزارهایش با اینترنت داشته باشد که تمام تنظمیات ضروری به آسانی قابل تغییر می باشند.

سایر مشخصات : شما قادر خواهید بود با تنظیمات موجود در برنامه زمان فعالیت آن را به تاخیر بیاندازید. رابط گرافیکی این نرم افزار بسیار زیبا و ساده می باشد که برای افراد مبتدی و حرفه ای هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و کاربران قادرند به آسانی از تمام بخش های نرم افزار استفاده آگاهانه و هوشمندانه کنند تا امنیت سیستم خود و اطلاعات خود را هرچه بیشتر و کارآمدتر کنند. این نرم افزار بسیار مفید و کم حجم محصولی از شرکت NETGATE Technologies s.r.o می باشد که شما می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

دانلود نرم افزار NETGATE FortKnox Personal Firewall

ویژگی های نرم افزار NETGATE FortKnox Personal Firewall :– حفاظت همه جانبه از سیستم در برابر حملات داخلی و خارجی– قابلیت پیشگیری از نفوذ و حمله های جمعی– بررسی تمام راه های ارتباطی سیستم– دارای امکانات و قابلیت های تخصصی و پیشرفته برای طیف وسیع کاربران– قابلیت کنترل سایت ها و حتی بلاک کردن آنها– قابلیت جلوگیری از نمایش تبلیغات– قابلیت ایجاد ترافیک و مانع، جهت بستن راه ورود به سیستم

NETGATE FortKnox Personal Firewall

لینک دانلود