تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Xmanager Power Suite v6 Build 0109 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/29نسخه جدید Xmanager Power Suite v6 Build 0109 اضافه شد.

Xmanager Power Suite یک راه حل همه جانبه است که شامل Xmanager، Xshell، Xftp و Xlpd در یک مجموعه مجزا است. Xmanager برنامه های X پنجره را اجرا می کند، و Xshell سرورهای راه دور یونیکس / لینوکس را با یک ترمینال امن مدیریت می کند. Xftp انتقال فایل ها بین سیستم ها را ایمن می کند، و Xlpd نسخه محلی را برای اسناد راه دور در سیستم های دیگر اجرا می کند. NetSarang Xmanager یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت NetSarang Xmanager است که در رده نرم افزار های کنترل سیستم ها از راه دور قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه کنترل سیستم ها از راه دور است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های کنترل سیستم ها از راه دور امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار NetSarang Xmanager را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کنترل سیستم ها از راه دور است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار NetSarang Xmanager با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کنترل سیستم ها از راه دور همراهی خواهد کرد. نرم افزار NetSarang Xmanager تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل سیستم ها از راه دور برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کنترل سیستم ها از راه دور و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Xmanager Power Suite enter www.download.ir

ویژگی های نرم افزار NetSarang Xmanager :– سادگی کار با نرم افزار– مشاهده صفحه نمایش دیگر سیستم ها– توانایی کنترل اشتراک گذاری فایل ها در سیستم ها– قابلیت برقراری ارتباط از طریق IP به کمک Address Bar– پشتیبانی از پروتکل های مختلف اینترنتی– توانایی اتصال به وسیله TelNet– قابلیت اتصال به پروتکل های FTP برای انتقال فایل– مناسب برای شبکه های کوچک خانگی و شبکه های بزرگ تجاری– توانایی ساخت پروفایل های مختلف برای سرور و کاربران– امکان ساخت shortcut دسکتاپ برای دسترسی سریع تر– قابلیت کنترل تمامی Client های موجود در محیط شبکه از سوی مدیر– قابلیت کنترل تمامی سیستم ها از سوی مدیریت و اعمال تغییرات دلخواه– استفاده آسان هم برای مدیر و هم برای کلاینت ها– قابلیت به اشتراک گذاری فایل ها از سوی کلاینت ها و سرور-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کنترل سیستم ها از راه دور– نرم افزار کاربردی کنترل سیستم ها از راه دور-انجام کنترل سیستم ها از راه دور با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NetSarang Xmanager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NetSarang Xmanagerنوع نرم افزار :  ابزار کنترل سیستم ها از راه دورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NetSarang Xmanager

Xmanager Power Suite v6 Build 0109

Xmanager Power Suite is an all-in-one solution that includes Xmanager, Xshell, Xftp and Xlpd in a single suite. Xmanager runs X window applications, and Xshell manages remote Unix/Linux servers with a secure terminal. Xftp transfers files between systems securely, and Xlpd runs local printing for remote documents on other systems.

لینک دانلود