تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NotePad SX Pro v1.5.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/23نسخه جدید NotePad SX Pro v1.5.0 اضافه شد.

شرکت RF1 سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های ویرایشگر حرفه ایی متون است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ویرایشگر حرفه ایی متون امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار NotePad SX را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ویرایشگر حرفه ایی متون است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ویرایشگر حرفه ایی متون افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون RF1 سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ویرایشگر حرفه ایی متون دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ویرایشگر حرفه ایی متون هستید نرم افزار NotePad SX یکی دیگر از محصولات RF1  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر حرفه ایی متون بر آورده سازید. نرم افزار NotePad SX با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایشگر حرفه ایی متون همراهی خواهد کرد. نرم افزار NotePad SX تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر حرفه ایی متون برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ویرایشگر حرفه ایی متون و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

NotePad SX Pro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار NotePad SX :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ویرایشگر حرفه ایی متون– نرم افزار کاربردی ویرایشگر حرفه ایی متون-انجام ویرایشگر حرفه ایی متون با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار NotePad SX  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   RF1نوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر حرفه ایی متوننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NotePad SX

NotePad SX Pro v1.5.0

NotePad SX Pro is a fast, stable, user-friendly, tabbed plain text editor. NotePad SX Pro is not only the great looking replacement and upgrade of standard Windows Notepad, but it gives you an ability to feel the power of plain text editing with many additional abilities.Try Full Screen mode and forget about what operating system do you use, it layout and limitations.

لینک دانلود