تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار nTopology Element v1.24.0 – win

nTopology Element، این نرم افزار ابزاری است که با استفاده از آن مهندسان و طراحان قادر به ساخت سازه هایی شبکه بندی شده با وزن کمتر از سازه های توپر، می باشند. این سازه ها از شبکه های مختلف به هم چسبیده تهیه شده اند که وزنشان بسیار کنتر بوده ولی استحکام خود را حفظ کرده اند. این نرم افزار پیشرفته دارای ابزارهای قدرتمندی است که به شما امکان نظارت و کنترل کامل بر طراحی ساختار شبکه ای را می دهد.  این نرم افزار بدون نیاز به ایجاد انواع ساختارها و دستکاری طرح های شبکه شما تحلیلی دقیق از میزان کیفیت شبکه بندی شما را ارائه نموده و سبب بهبود ساختار شبکه بندی شما خواهد شد. مهمترین قسمت طراحی شبکه، توانایی ایجاد و استفاده از توپولوژی های شبکه بی نهایت متغیر در طرح های شما است. با ساختار قانونی تولید شبکه، شما می توانید این کار را انجام دهید. این نرم افزار از طیف گسترده ای از ابزارها و واحدهای از پیش تعیین شده تشکیل شده است که می توانید برای کنترل و نظارت کامل بر هندسه شبکه بندی خود از آنها استفاده کنید. این نرم افزار با نرم افزارهای دیگر که مبتنی بر CAD هستند نیز کار میکند و می توانید خروجی های این نرم افزارها را به اشتراک بگذارید.

nTopology.Element.center

ویژگی های نرم افزار nTopology Element v1.24.0 :

امکان کنترل و نظارت کامل بر هندسه شبکه بندی شده

امکان کنترل و بهبود شبکه بندی

امکان سینک شدن با نرم افزارهای CAD

استفاده از تکنولوژی های پیشرفته

و …

مشخصات نرم افزار nTopology Element v1.24.0 :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : طراحی مهندسینوع فایل : EXE

nTopology Element v1.24.0 - win

Easily create lattice structures using existing CAD or mesh based geometry. Minimize weight without sacrificing performance and realize the full benefit of your advanced manufacturing system.


nTopology Element has robust tools that give you full control over your lattice structure designs. Effortlessly create all variety of structures and manipulate your lattice designs.


The heart of lattice design is the ability to create and use infinitely variable lattice topologies in your designs. With our lattice rule builder you can do just that. Select from our wide variety of predefined tessellations and units – or create your own from scratch.

لینک دانلود