تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار NTWind Software Hidden Start v4.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/19نسخه جدید NTWind Software Hidden Start v4.6 اضافه شد.

ابزارهای مدیریت اجرای کنسول امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت اجرای کنسول افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون NTWind سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت اجرای کنسول دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت اجرای کنسول هستید نرم افزار NTWind Software Hidden Start یکی دیگر از محصولات NTWind  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت اجرای کنسول بر آورده سازید. شرکت NTWind مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار NTWind Software Hidden Start با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت اجرای کنسول همراهی خواهد کرد. نرم افزار NTWind Software Hidden Start تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار NTWind Software Hidden Start می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت اجرای کنسول برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت اجرای کنسول کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار NTWind Software Hidden Start را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

NTWind Software Hidden Start center

ویژگی های نرم افزار NTWind Software Hidden Start :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت اجرای کنسول– کاربردی در امر مدیریت اجرای کنسول-انجام مدیریت اجرای کنسول با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار NTWind Software Hidden Start  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   NTWindنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اجرای کنسولنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NTWind Software Hidden Start

NTWind Software Hidden Start v4.6

Сonsole applications and batch files are regularly run at Windows startup or in a schedule. The main inconvenience of this is that each application opens a console window that flickers on the screen. Hidden Start (or Hstart) is a lightweight command line utility that allows you to run console applications and batch files without any window in the background, handle UAC privilege elevation under Windows 10 and prior, start multiple commands in parallel or synchronously, and much more.

لینک دانلود