تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NUGEN Audio ISL v2.8.3.1 – Win

ISL یک محدود کننده شفاف پیشرو طراحی شده است که به شما اجازه می دهد تا با تولید صوتی خلاقانه در حالی که آن را برای تطابق برای شما فراهم می کند. ISL با استفاده از الگوریتم های استاندارد عیار واقعی ITU-R B.S. 1770 و استانداردهای مربوطه (از جمله “تشخیص صحیح واقعی” اپل) و مناسب برای کنترل صدا برای تولید پست، تسلط بر موسیقی و برنامه های پخش است. محدودیت قیمتی واقعی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که کدک های پایین (mp3، AAC و غیره) اعوجاج را به سیگنال نشان نمی دهند. بر خلاف محدود کننده های سنتی، ISL کنترل TPlim را فراهم می کند، به طور خودکار پارامترهای منحنی انتقال برای حفاظت دیوار آجری مهاجم تهاجمی را تنظیم می کند. پخش اتوماتیک صدای ورودی را برای محتوای فرکانس پایین نظارت می کند، به صورت پویا برای جلوگیری از اعوجاج و ارائه صدای شفاف در شرایط سخت تر مورد نیاز است. ISL با استفاده از فرمان های منحصربفرد و دیکشنری، شما را به تنظیمات عالی هدایت می کند. ISL اطمینان حاصل کنید که شما یکپارچگی جهت یا محدوده جوی را حفظ می کنید، ISL به شما اطلاعات و کنترل نیاز دارد تا به راحتی به هدف خود برسید. پیشرفت های پردازشی جدید، صدای ورودی برای محتوای فرکانس را ارزیابی می کند و به طور خودکار از تنظیمات جزئی که مورد نیاز است هنگامی که محتوای LF محدودیت را درایو می گیرد، افزایش شفافیت داده و در عین حال حفظ شهرت شناخته شده خود عملیات بصری مورد نیاز است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  لیمیتر تولیدات صوتی هستید، بی شک نام شرکت NUGEN را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه  لیمیتر تولیدات صوتی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه  لیمیتر تولیدات صوتی داده است. نرم افزار NUGEN Audio ISL یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  لیمیتر تولیدات صوتی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های  لیمیتر تولیدات صوتی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار NUGEN Audio ISL یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  لیمیتر تولیدات صوتی است  که محصول شرکت NUGEN بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  لیمیتر تولیدات صوتی است. نرم افزار NUGEN Audio ISL با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر  لیمیتر تولیدات صوتی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار NUGEN Audio ISL تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار NUGEN Audio ISL می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir APP NUGEN Audio ISL center

ویژگی های نرم افزار NUGEN Audio ISL :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه راهنمایی هایی برای رسیدن به تنظیمات مناسب– ارزیابی صدای ورودی برای محتوای فرکانس– خروجی کاملا دقیق و قابل اطمینان– قابل استفاده در تمام امور مربوط به صدا همچون میکس و مسترینگ موسیقی– مطابق با استاندارد های TU-R BS. 1770-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  لیمیتر تولیدات صوتی– نرم افزار کاربردی  لیمیتر تولیدات صوتی-انجام  لیمیتر تولیدات صوتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NUGEN Audio ISL  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NUGENنوع نرم افزار :  ابزار  لیمیتر تولیدات صوتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NUGEN Audio ISL v2.8.3.1

ISL is a transparent look-ahead limiter designed to allow you to get on with creative audio production while it takes care of True Peak compliance for you. ISL uses the standardised True Peak algorithms of ITU-R B.S. 1770 and related standards (including Apple ‘afclip’ True Peak detection), and is suitable for the control of audio for post production, music mastering and broadcast applications. True Peak limiting can also be used to ensure that downstream codecs (mp3, AAC etc.) do not introduce distortion into the signal. Unlike traditional limiters, ISL provides a TPlim control, automatically adjusting transfer curve parameters for minimally invasive brick-wall protection. Auto-release monitors incoming audio for low frequency content, dynamically adapting to prevent distortions and deliver transparent audio in the most demanding of situations. With unique steering and ducking meters, ISL guides you to the perfect settings. Whether you are preserving directional integrity or atmospheric ambience, ISL gives you the information and control you need to achieve your objective with ease. New processing enhancements assess the incoming audio for frequency content and automatically take care of those minor adjustments required when LF content drives the limiter, delivering increased transparency whilst maintaining our renowned reputation of intuitive operation.

لینک دانلود