تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NUGEN Audio Monofilter v4.1.15 – Win

هنگامی که صدای باس صدای طبیعی یا طبیعی مورد نیاز در پروژه ضبط است، Monofilter پایه ای برای قدرت واقعی و تعریف فراهم می کند. جامد شفاف را به باس خود بیافزایید تیز کردن، تعریف و ترتیب برای تنگ ترین مخلوط. مونوفیلتر مرکز مرکز باس را تعریف می کند، بنابراین به راحتی از طریق پردازش افکت های استریو، تولید صدای مصنوعی، عدم انطباق فاز ناخواسته و میکروفون ضبط شده زنده پخش می شود. ویژگی های پیشرو در بازار، کنترل دقیق بر گسترش استریو، انتقال و تراز فاز، با بازخورد دقیق بصری در یک رابط لمسی است که به شما اجازه می دهد تا پوشه استریو کاربردی را به دست آورید و به طور مستقیم آن را دستکاری کنید – بدون استفاده از پارامترهای انتزاعی و دستگیره. NUGEN Audio Monofilter یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت NUGEN است که در رده نرم افزار های کنترل ناحیه بیس قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه کنترل ناحیه بیس است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های کنترل ناحیه بیس امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار NUGEN Audio Monofilter را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کنترل ناحیه بیس است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار NUGEN Audio Monofilter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کنترل ناحیه بیس همراهی خواهد کرد. نرم افزار NUGEN Audio Monofilter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل ناحیه بیس برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کنترل ناحیه بیس و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP NUGEN Audio ISL center

ویژگی های نرم افزار NUGEN Audio Monofilter :– سادگی کار با نرم افزار– کنترل ناحیه بیس میکس ها– تجزیه و تحلیل طیف استریو– کنترل همبستگی فاز– امکانات کنترل پیشرفته– رابط گرافیکی بصری به همراه نمودار های دقیق-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کنترل ناحیه بیس– نرم افزار کاربردی کنترل ناحیه بیس-انجام کنترل ناحیه بیس با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NUGEN Audio Monofilter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NUGENنوع نرم افزار :  ابزار کنترل ناحیه بیسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NUGEN Audio Monofilter v4.1.15

When solid or natural sounding bass is a requirement in your recording projects, Monofilter provides the foundation for real power and definition. Bring transparent solidity to your bass; sharpen, define and align for the tightest mix. Monofilter defines the centre of your bass, so easily lost through stereo effects processing, synth sound generation, unwanted phase inconsistencies and live recording microphone bleed. Market-leading features give accurate control over stereo spread, transition and phase alignment, with precise visual feedback in a tactile interface that lets you grab the applied stereo envelope and manipulate it directly – without using abstract parameters and knobs.

لینک دانلود