تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NUGEN Audio VisLM v2.8.1.1 – Win

هنگامی که بحث از سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار NUGEN Audio VisLM اشاره می کنند. استفاده از یک استاندارد صنعتی به شما اطمینان و آرامش خاطر می دهد. VisLM همه چیز را به شما نیاز می دهد – به طور مستقیم، دقیق و بلافاصله. با یک طراحی منحصر به فرد که بر پارامترهای بسامد اصلی متمرکز شده است، VisLM یک نمای کلی فوری با اطلاعات دقیق تاریخی را ترکیب می کند، که شما را قادر می سازد تا اولین بار در هر زمان به هدف خود برسید. ورودی های بلندگو اضافی و توابع زمان کد برای اثبات گزارشات مربوط به انطباق و تجزیه و تحلیل پس از قاچاق با ارجاع دقیق محاسبه می شوند. VisLM با مجموعه کامل ایستگاه از پیش تعیین شده بین المللی و منطقه ای آماده است تا بلافاصله به آنجا برود. برای میراث، مشخصات خاص و داخلی ایستگاه، VisLM می تواند به طور کامل پیکربندی شده برای رسیدگی به هر وضعیت از گزارش کارشناس دقیق به مناطق ایمنی ساده و هشدار برای اپراتورهای با تجربه کمتر است.  این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا به خوبی نرم افزار NUGEN Audio VisLM را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون NUGEN سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا هستید نرم افزار NUGEN Audio VisLM یکی دیگر از محصولات NUGEN  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا بر آورده سازید. نرم افزار NUGEN Audio VisLM تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir _NUGEN Audio Stereoizer4

ویژگی های نرم افزار NUGEN Audio VisLM :– سادگی کار با نرم افزار– ارائه نتایج دقیق و فوری– اندازه گیری Leq (m) (TASA)– سازگار با استاندارد های  ITU-R BS. 1770 | EBU R128 | CALM– مناسب برای Netflix– عملکرد مستقل یا در قالب پلاگین– امکان تغییر سایز رابط کاربری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا– نرم افزار کاربردی سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا-انجام سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدا با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NUGEN Audio VisLM  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NUGENنوع نرم افزار :  ابزار سنجش و اندازه گیری میزان بلندی صدانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NUGEN Audio VisLM v2.8.1.1

Using an industry standard gives you confidence and peace of mind. VisLM delivers everything you need – intuitively, accurately and immediately. With a unique design focused on primary loudness parameters, VisLM combines an instant overview with detailed historical information, enabling you to hit your target first time, every time. Additional loudness logging and time-code functions allow for proof of compliance reporting and postmortem analysis with frame accurate referencing. With a full set of international and regional presets, VisLM is ready to go immediately. For legacy, station specific and internal specifications, VisLM can be fully configured to handle any situation from detailed expert reporting to simple safety zones and alerts for less experienced operators.

لینک دانلود