تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار NUGEN Audio Visualizer v2.1.0.2 – Win

تجزیه و تحلیل قدرتمند و انعطاف پذیر صوتی، به شما اجازه دسترسی دقیق به اطلاعات دقیق شما، زمانی که شما به آن نیاز دارید، از طریق یک سیستم پنجره منحصر به فرد، هوشمند. اندازه گیری، درک درست است ویژوالایزر به شما تجزیه و تحلیل صوتی ضروری برای تولید صوتی با کیفیت را با یک مجموعه مرجع استاندارد از ابزارهای حرفه ای می دهد که به شما امکان می دهد سریع تر کار کنید، از اشتباهات جلوگیری کنید، موفقیت های گذشته را تکرار کنید و از موفقیت دیگران بهره مند شوید. امکانات منحصر به فرد ویژوال هوشمند ویژوالیزور به شما امکان می دهد چندین ترکیب دید را انتخاب کنید، به صورت خودکار تغییر اندازه و تراز کردن پنجره ها برای به حداکثر رساندن قابلیت خوانایی و اطلاعات مرجع متقابل در صفحه نمایش. بدون نیاز به تغییر بین پلاگین ها برای به دست آوردن ترکیبی از دیدگاه هایی که می خواهید وجود ندارد. ایستگاه از پیش تنظیم قابل تنظیم کاربر اجازه بلافاصله بین تنظیمات و اندازه رابطها را برای ساختن جریان کاری مناسب برای شما مناسب می کند. هنگامی که بحث از آنالیزگر صوتی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار NUGEN Audio Visualizer اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه آنالیزگر صوتی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به آنالیزگر صوتی به خوبی نرم افزار NUGEN Audio Visualizer را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های آنالیزگر صوتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های آنالیزگر صوتی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون NUGEN سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه آنالیزگر صوتی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای آنالیزگر صوتی هستید نرم افزار NUGEN Audio Visualizer یکی دیگر از محصولات NUGEN  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه آنالیزگر صوتی بر آورده سازید. نرم افزار NUGEN Audio Visualizer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای آنالیزگر صوتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه آنالیزگر صوتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir _NUGEN Audio Visualizer cover

ویژگی های نرم افزار NUGEN Audio Visualizer :– سادگی کار با نرم افزار– شامل نسخه های مستقل و پلاگین– بهینه سازی فرآیند تولید میکس ها– تجزیه و تحلیل طیف FFT– طیف نگاره استریو– امکان زوم و اسکرول فرکانس-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی آنالیزگر صوتی– نرم افزار کاربردی آنالیزگر صوتی-انجام آنالیزگر صوتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار NUGEN Audio Visualizer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   NUGENنوع نرم افزار :  ابزار آنالیزگر صوتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

NUGEN Audio Visualizer v2.1.0.2

Powerful, flexible Audio Analysis, giving you immediate access to precisely the information you need, when you need it, through a unique, intelligent window system. Measure, understand, correct. Visualizer gives you indispensable audio analysis for quality audio production, with a standardised reference set of professional tools that let you work faster, avoid mistakes, repeat past success and leverage the success of others. Visualizer’s unique intelligent window facility lets you select multiple view combinations, automatically resizing and aligning windows to maximise legibility and cross referencing information across screens. No need to switch between plugins to get the combination of views you want. User configurable presets let you switch instantly between setups and interface sizes to build the workflow that suits you.

لینک دانلود