دانلود نرم افزار Office Lens V16.0.8528.1002 برای اندروید

Office Lens این نرم افزار در سال 2015 با عرضه در بازار در لیست بهترین نرم افزارهای سال در گوگل پلی قرار گرفت. Office Lens تمام نوشته ها واسناد و حتی نوشته های روی وایت برد را به تصاویر اصلاح شده و خوانا تبدیل می کند. شما می توانید از این ابزار برای تبدیل تصاویر به فایل PDF، Word و PowerPoint استفاده کنید و در OneNote، OneDrive و یا حافظه دستگاه خود ذخیره کنید. با این نرم افزار شما قادر خواهید بود تمام یادداشت ها، قبوض، استاد و… را به آسانی اسکن نموده و در اختیار داشته باشید. با از بین بردن زمانی که برای مشاهده اسناد و یا اوراق صرف می کنید، بهره وری خود را افزایش دهید. ممکن است شما از این نرم افزار برای امور تجاری خود و یا در زمینه تحصیل استفاده کنید، در هر صورت Office Lens به شما امکان اسکن و ذخیره تمام مدارک و اوراق و اشتراک گذاری آنها را می دهد. شما می توانید در زمینه شغلی خود از ایده ها و نوشته های خود نسخه ای تهیه کنید و به اشتراک بگذارید. همچنین در پایان جلسات قادر خواهید بود از وایت برد مطالب عکس گرفته و با بالاترین کیفیت و کارایی دراختیار داشته باشید.

سایر توضیحات : شما با استفاده از این نرم افزار کاربردی قادر هستید که از اسناد چاپ شده اسکن گرفته و آنها را ذخیره نمایید و همچنین در حاشیه آنها مطلب نوشته و ذخیره کنید. دیگر هیچ گاه هیچ رسید و قبضی را گم نخواهید کرد، آنها را اسکن کنید و در OneNote  ذخیره کنید و در زمان نیاز به سرعت و دقت آنها را جستجو کنید و بهره ببرید. همچنین دانش آموزان و دانشجویان می توانند از این نرم افزار به عنوان اسکنر جیبی استفاده کنند تا بتوانند جزوات و مطالب مربوط به کلاس درس را نگهداری و اشتراک گذاری کنند. این نرم افزار فوق العاده کاربردی محصولی از Microsoft Corporation می باشد که در بی نظیر بودن آن شکی نیست.

دانلود نرم افزار Office Lens

ویژگی های نرم افزار Office Lens :– اسکن کارت ویزیت و ذخیره اطلاعات تماس– از بین بردن زاویه عکاسی و تنظیم خودکار به صورت کاملا صاف و مرتب– برش دادن خودکار حاشیه های اضافه و غیرضروری– پشتیبانی توسط مایکروسافت

Office Lens

لینک دانلود