تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار OhSoft OCam v480.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/11نسخه جدید OhSoft OCam v480.0 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز هستید ،نرم افزار OhSoft OCam یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز باعث شده است. ابزارهای ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که OhSoft OCam به خوبی نیازهای شما را در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز هستید ، نرم افزار OhSoft OCam تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار OhSoft OCam با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از OhSoft OCam دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار OhSoft OCam به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار OhSoft OCam می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

OhSoft OCam center

ویژگی های نرم افزار OhSoft OCam :– سادگی کار با نرم افزار– شروع (Start) یا توقف (Stop) عملیات ضبط و مکث (Pause) و راه اندازی مجدد (Run) تنها با یک کلیک– امکان گرفتن عکس از صفحه نمایش– امکان تغییر سایز با حرکات موس (Draging)– امکان ذخیره خودکار هنگام توقف عملیات ضبط– دارای تنظیمات راحت و کدک های متنوع– جستجوی ناحیه ضبط به صورت هوشمندانه– امکان تنظیم کلید های میانبر– امکان افزودن آسان واترمارک (Watermark)– پشتیبانی از فرمت های متنوع فیلم مانند: MP4، MKV، MV4، MOV، WMV، FLV، AVI، TS، VOB– امکان گرفتن عکس از صفحه نمایش-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز– کاربردی در امر ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز-انجام ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار OhSoft OCam  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   OhSoftنوع نرم افزار :  ابزار ضبط و فیلمبرداری از محیط ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

OhSoft OCam

نام: OhSoft OCam
شرکت سازنده: OhSoft
ورژن: v480.0
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

OhSoft OCam v480.0

oCam is a useful application designed to help users record or capture their desktop screen.oCam is also able to capture the sounds currently playing on your computer. The mouse cursor can be included in the output recording. oCam Screen Recorder allows you to record as well and sound accompaniment, not only through the microphone. Feature of the program is straightforward record any sounds played through the speakers in the recording process. This applies to technology WASAPI the loopback address, at which capture the sounds emitted by the system (what we hear) without the use of a stereo mix.


لینک دانلود