دانلود نرم افزار Outotec HSC Chemistry v9.3.0.9 – Win

نرم افزار Outotec HSC Chemistry به سرعت و به راحتی محاسبات ترمودینامیکی و پردازش مواد معدنی را بر روی کامپیوتر استاندارد انجام می دهد. ابزارهای نرم افزاری ضروری برای تحقیق، توسعه، طراحی و دیجیتال سازی فرآیند، همچنین برای ارزیابی اثربخشی فرایند، عملکرد و اثرات زیست محیطی. این می تواند برای توسعه فرایندهای جدید و بهبود حالات موجود از طریق مدل سازی و شبیه سازی استفاده شود، مدل های جریان چرخه فرآیند و ایده های آزمایش قبل از مراحل آزمایشی یا آزمایشی، تخمین زیست محیطی فرایندهای برای ارزیابی چرخه زندگی، استفاده از نظریه پردازش پیچیده در آسانسور -use format، محاسبات پیچیده را در عرض چند دقیقه انجام دهید و تمام ابزارها و پایگاه های داده ای که در یک بسته واحد نیاز دارید. هنگامی که بحث از  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Outotec HSC Chemistry اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی به خوبی نرم افزار Outotec HSC Chemistry را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Outotec HSC سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی هستید نرم افزار Outotec HSC Chemistry یکی دیگر از محصولات Outotec HSC  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی بر آورده سازید. نرم افزار Outotec HSC Chemistry تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP Outotec HSC Chemistry center

ویژگی های نرم افزار Outotec HSC Chemistry :– سادگی کار با نرم افزار-دارای ماژول محاسبه ترکیبات تعادلی– دارای پایگاه داده ترموشیمیایی– ماژول رسم دیاگرام‌های انرژی آزاد گیبس و ظرفیت گرمایی ویژه در فشار ثابت– دارای ماژول رسم دیاگرام‌های آنتروپی و انتالپی– دارای ماژول انجام محاسبات آبی– دارای ماژول تحلیل محلول‌های آبی– دارای ماژول تبدیل واحد‌های اندازه‌گیری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی– نرم افزار کاربردی  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی-انجام  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Outotec HSC Chemistry  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Outotec HSCنوع نرم افزار :  ابزار  محاسبات ترمودینامیک مواد معدنینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Outotec HSC Chemistry v9.3.0.9

Outotec HSC Chemistry software carries out thermodynamic and mineral processing calculations on a standard computer quickly and easily. Essential software toolkit for process research, development, design, and digitalization, as well as for estimating process efficiencies, yields, and environmental footprints. It can use for develop new processes and improve existing ones through modeling and simulation, develop process flowsheet models and test ideas prior to lab or pilot stages, estimate the environmental footprint of processes for Life Cycle Assessment, apply complex process theory in an easy-to-use format, apply complex calculations in minutes and all the tools and databases you need in a single package.

لینک دانلود