تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PalTalk Messenger 1.12.73 – Win

Paltalk یک سرویس چت گروهی اختصاصی است که کاربران را قادر می سازد از طریق ویدئو، چت اینترنتی و صدای ارتباط برقرار کنند. این ارائه می دهد اتاق گفتگو و توانایی برای کاربران برای ایجاد اتاق گفتگوی مجازی عمومی خود را.  PalTalk Messenger  بزرگترین انجمن گفتگوی چت ویدیویی. کاوش هزاران نفر از چت روم های آنلاین رایگان و دیدار با میلیون ها عضو دوستانه در سراسر جهان.استفاده از نرم افزار های مسنجر اجتماعی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مسنجر اجتماعی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مسنجر اجتماعی هستید ،نرم افزار PalTalk Messenger یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مسنجر اجتماعی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مسنجر اجتماعی است. ابزارهای مسنجر اجتماعی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار PalTalk Messenger با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مسنجر اجتماعی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مسنجر اجتماعی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App PalTalk center

ویژگی های نرم افزار PalTalk Messenger :– سادگی کار با نرم افزار-برقراری چت صوتی و تصویری (مکالمه ویدیویی)– امکان ارسال و دریافت فایل های صوتی و تصویری– برقراری کنفرانس چند نفره، با کیفیت بالا و بدون محدودیت– امکان ورود به نرم افزار با اکانت فیس بوک و بدون نیاز به ثبت نام– امکان ساخت اتاق گفتگو (چت روم)، و یا پیوستن به Chat Room دیگران– ساخت یک لینک اختصاصی برای ارتباط سریع دیگران با شما (بدون نیاز به نصب نرم افزار) – امکان ارتباط با افراد در سایر مسنجر ها (Yahoo Messenger, Facebook, Google Talk, MSN)-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مسنجر اجتماعی– نرم افزار کاربردی مسنجر اجتماعی-و ….مشخصات نرم افزار PalTalk Messenger  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PalTalkنوع نرم افزار :  ابزار مسنجر اجتماعینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PalTalk Messenger

PalTalk Messenger 1.12.73

Paltalk is a proprietary video group chat service that enables users to communicate via video, internet chat and voice. It offers chat rooms and the ability for users to create their own public virtual chat room.

لینک دانلود