تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PanoramaStudio Pro v3.3.0.264 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/01نسخه جدید PanoramaStudio Pro v3.3.0.264 اضافه شد.

نرم افزار PanoramaStudio Pro برنامه ای قدرتمند برای ساخت و ایجاد تصاویر پانوراما می باشد . نرم افزار PanoramaStudio Pro این امکان را به کاربر می دهد تا تصاویری بصورت چندگانه و دلخواه را به صورت پانوراما و یا 360 درجه ایجاد نماید . با کمک این نرم افزار شما می توانید به ایجاد تصاویری بی نظیر و زیبا بپردازید . یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار حجم کم آن و پردازش سریع در به هم چسباندن تصاویر مرتب شده می باشد . ویژگی اصلی نرم افزار PanoramaStudio Pro رابط کاربری ساده آن می باشد که کاربر به سادگی طرز کار با آن را یاد می گیرد .

 

PanoramaStudio-Pro-MacOSX-Screen-4

ویژگی های نرم افزار PanoramaStudio Pro :– امکان پیش نمایش تصاویر به صورت دو بعدی و سه بعدی– قابلیت تبدیل و ایجاد تصاویر به اسکرین سیور و فایل فلش– امکان ساخت تصاویر 360 درجه ای– دارای سیستم هوشمند تشخیص فاصله ی کانونی در عکس ها به صورت خودکار– امکان تنظیم دستی تصاویر– قابلیت افکت گذاری بر روی تصاویر و امکان ویرایش آن ها– امکان تصحیح انحراف و خطاهای لنز به صورت خودکار– قابلیت ایجاد خروجی های مختلف با کمک Java و Flash– امکان ویرایش و فیلتر کردن تصاویر غیر اخلاقی– پشتیبانی از بیش از ۱۲۰۰ تصویر دیجیتال و اکثر دوربین های SLR– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز– و …

PanoramaStudio Pro v3.3.0.264

Create single- and multi-row panoramas up to full spherical 360x180 panoramas. PanoramaStudio Pro is the complete solution for the creation of panoramic images. Besides the easy and established creation of panoramas PanoramaStudio Pro offers also the option to stitch arbitrary arranged images to panoramas. This allows huge panoramas, even beyond the gigapixel limit.

لینک دانلود