دانلود نرم افزار Parental Control v2.1 – Win

هر والدین می خواهند بدانند که چگونه فرزندشان وقت کامپیوتر را صرف می کند و قوانین مربوط به استفاده از کامپیوتر را تنظیم می کند. Parental Control این امکان را فراهم می کند: نرم افزار گزارش های به موقع و تصاویر را نمایش می دهد، محتوای اینترنت ناخواسته را تعیین می کند (مرورگر بسته می شود اگر این عنوان دارای این محتوا باشد)، برنامه های ناخواسته (بازی ها، برنامه های مهم شما و غیره) و زمان ناخواسته به طور خودکار خاموش خواهد شد و دوباره راه اندازی نمی شود). عامل Parental Control در حالت مخفی کار می کند، شما می توانید یک رمز عبور برای گزارش برنامه ها تنظیم کنید. Parental Control یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ParentalControl است که در رده نرم افزار های کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Parental Control را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Parental Control با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر همراهی خواهد کرد. نرم افزار Parental Control تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Parental Control center

ویژگی های نرم افزار Parental Control :– سادگی کار با نرم افزار– مسدود کردن امکان دسترسی به سایت هایی با محتوای غیرمجاز– بستن امکان دسترسی به یکسری از برنامه ها و بازی ها– مشخص کردن حداکثر مدت زمان استفاده از کامپیوتر– خاموش شدن خودکار سیستم پس از استفاده طولانی مدت و بیش از زمان مجاز– دریافت اسکرین شات ها و گزارشات زمانبندی شده از فعالیت کودک در پای سیستم– تعیین پسورد برای گزارشات-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر– نرم افزار کاربردی کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر-انجام کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوتر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Parental Control  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ParentalControlنوع نرم افزار :  ابزار کنترل و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در محیط کامپیوترنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Parental Control v2.1

Any parents wants to know as their child spends computer time and set rules for computer usage. Parental Control allows it: the software makes timely reports and screenshots, assign unwanted Internet content (a browser will be closed if it's window title have this content), unwanted programs (games, your important programs, etc.) and unwanted time (the computer will automatically shut down and won't start up again). Parental Control Agent works in hidden mode, you can set a password to program reports.

لینک دانلود