تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار PC Tools Internet Security بسته امنیتی

یکی از شرکت های نرم افزاری که چندسالی است از ارائه محصولات امنیتی آن می گذرد و مانند نرم افزارهای مشابه در اواخر سال میلادی نسخه جدیدی از بسته های امنیتی خود را منتشر می سازد توانسته با کسب تجارب گوناگون خود را به عنوان یکی از محبوب ترین آنتی ویروس ها مطرح سازد . نرم افزار PC Tools Internet Security یکی از کامل ترین نرم افزارهای امنیتی است که تا به حال عرضه شده است . آنتی ویروسی قدرتمند که می تواند آخرین ویروس های رایانه ای را شناسایی کرده و در چشم به هم زدنی تمامی آن ها را حذف نماید مهم ترین قابلیتی است که این بسته امنیتی قدرتمند به خود می بیند .

دیوار آتش ، آنتی اسپم ، مبارزه قدرتمند با جاسوس افزارها سه بخش اصلی دیگر نرم افزار PC Tools Internet Security امنیتی را تشکیل می دهند ؛ هریک از این ابزارها قادرند تا به صورت یک نرم افزار مجزا امنیتی کامل را فراهم آورند . استفاده ی بسیار آسان از نرم افزار و در عین حال سرعت بالا در اسکن و اجرا یکی از با اهمیت ترین موارد استفاده از این بسته امنیتی و به طور کلی تمامی نرم افزارها امنیتی محسوب می شود .

به روزرسانی های مداوم و البته سریع که تنها با دریافت چند کیلوبایت اطلاعات فراهم می شود باعث خواهد شد تا تمامی کاربران بتوانند از PC Tools Internet Security به سادگی بهره مند شوند . این به روز رسانی ها وقتی معنای واقعی خود را پیدا می کند که این بسته امنیتی از بانک اطلاعاتی قدرتمندی هم بهره ببرد که دقیقا این مورد در مورد PC Tools Internet Security صدق می کند. این بسته امنیتی شامل Spyware Doctor است که یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مبارزه با جاسوس افزارها محسوب شده و جالب است که بدانید این نرم افزار تا به حال 110 میلیون بار دانلود شده است . این آمار خیره کننده تنها برای Spyware Doctor است و مطمئنا بسته امنیتی PC Tools Internet Security می تواند به مراتب امنیتی کاملتر را به همراه داشته باشد.

این بسته امنیتی در آزمایشات مختلف از مجلات ، سایت ها و لابراتورهای مختلف توانسته به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای امنیتی خود را مطرح سازد. نسخه ی جدید این بسته ی امنیتی هم اکنون برای دریافت در اختیار شما کاربران قرار گرفته است، پیشنهاد می کنیم این بسته امنیتی را مورد آزمایش خود قرار دهید.

 

ویژگی های نرم افزار PC Tools Internet Security :

– استفاده آسان از نرم افزار

– آنتی ویروس قدرتمند 

– به روز رسانی های سریع و مداوم

– در برگیرنده نرم افزار امنیتی Spyware Doctor

– دیوار آتش بسیار قدرتمند

– مبارزه قدرتمند در مقابل ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم

– سرعت بالا در اسکن و حذف فایل های مخرب

– عدم کاهش کارآیی سیستم

– نصب آسان و سریع نرم افزار

– عدم نیاز به انجام تنظیمات خاص

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار PC Tools Internet Security :

دانلود نرم افزار PC Tools Internet Security بسته امنیتی

 

دانلود نرم افزار PC Tools Internet Security بسته امنیتی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود