تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer v19.03.01 – Win

Pcx-Dcx Fax Viewer یک قطعه ساده و سبک وزن است که به شما اجازه می دهد فایل های فکس و فایل های .dcx را در یک محیط بدون حواس پرتی ببینید. نرم افزاری است که به آسانی نصب شده و آسان برای استفاده است. شما می توانید با استفاده از این برنامه بسیار سریع شروع کنید از آنجایی که یک فرایند نصب معمول و بدون تعجب است. پس از آن، پس از راه اندازی برنامه برای اولین بار، شما توسط پنجره اصلی تا حدودی گره خورده است. فورا آشکار می شود که رابط کاربر چیزی است که شما مدرن می نامید، هر چند، تمام ویژگی های اصلی برنامه به راحتی از یک منو بطور منظم سازماندهی شده قابل دسترسی است. علاقه مندان به مشاهده و تبدیل اسناد فکس به خوبی نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مشاهده و تبدیل اسناد فکس است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مشاهده و تبدیل اسناد فکس افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ComputFax سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مشاهده و تبدیل اسناد فکس دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مشاهده و تبدیل اسناد فکس هستید نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer یکی دیگر از محصولات ComputFax  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مشاهده و تبدیل اسناد فکس بر آورده سازید. نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مشاهده و تبدیل اسناد فکس همراهی خواهد کرد. نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مشاهده و تبدیل اسناد فکس برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مشاهده و تبدیل اسناد فکس و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Pcx-Dcx Fax Viewer center

ویژگی های نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer :– سادگی کار با نرم افزار– مشاهده اسناد فکس .pcx و .dcx و تبدیل آن ها به TIFF، TIF یا PDF– دسته بندی فکس های ارسالی و افزودن یک عنوان تبلیغاتی به هر فکس– انتخاب حداکثر 3 گیرنده در هر بار ارسال-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مشاهده و تبدیل اسناد فکس– نرم افزار کاربردی مشاهده و تبدیل اسناد فکس-انجام مشاهده و تبدیل اسناد فکس با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Pcx-Dcx Fax Viewer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ComputFaxنوع نرم افزار :  ابزار مشاهده و تبدیل اسناد فکسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Pcx-Dcx Fax Viewer

Pcx-Dcx Fax Viewer v19.03.01

Pcx-Dcx Fax Viewer is a simplistic and lightweight piece of software that allows you to view fax messages and .dcx files within a distraction-free environment. Slightly outdated application that is both easy to install and easy to use. You can get started with this app quite swiftly since it undergoes a typical and surprise-free installation process. Subsequently, upon launching the app for the first time, you are greeted by the utility's somewhat barren main window. It instantly becomes evident that the user interface is not what you would call modern, although, all the main features of the app are easily accessible from a neatly organized menubar.

لینک دانلود